بلیط هواپیما


بلیط هواپیما

اینترنت در زندگی همه افراد تاثیر مستقیم گذاشته است. تا چند سال پیش برای خرید بلیط هواپیما به آژانس ها مراجعه می نمودید و برای خرید بهترین نرخ بلیط هواپیما زمان بسیار زیادی را صرف می کردید.  در ادامه با دورونزدیک همراه باشید...

دورونزدیک با پیشرفت خدمات الکترونیکی، خرید آنلاین بلیط هواپیما با وجه رایج کشور را برای شما امکان پذیر نموده است.

در حال حاضر با توجه به نظرات مسافران با قاطعیت می توان گفت ارزانترین نرخ بلیط هواپیما داخلی و خارجی را می توانید از وبسایت دورونزدیک تهیه نمایید.

امکان خرید بلیط هواپیما چارتری و سیستمی به اقصی نقاط جهان (بلیط استانبول، بلیط آنکارا، بلیط دبی، بلیط بانکوک، بلیط اسپانیا، بلیط لس آنجلس و ....) با تمام ایرالاین ها، اعم از ایرلاین داخلی و خارجی (هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی اتحاد، هواپیمایی امارت و .....) برایتان فراهم شده است.

دورونزدیک با قرار دادن فیلترهای متفاوت این امکان را برای شما فراهم ساخته تا بتوانید بلیط هواپیما خود را با نرخ ها و تعداد توقف های متفاوت جستجو نمایید تا مناسب ترین بلیط هواپیما خود را بیابید.از دیگر ویژگی های وبسایت دورونزدیک امکان انتخاب ایرلاین های متفاوت به مقصد مورد نظرمی باشد.

 

شبکه های اجتماعی

با عضویت در شبکه های اجتماعی دورونزدیک از ارزان ترین نرخ های بلیط هواپیما و نرخ های ویژه آن با خبر شوید و همچنین از تورهای جدید ما مطلع گردید.


گروههای خبری


آخرین اخبار

کلاس های پروازی هواپ...

کلاس های پروازی هواپیماها را بهتر بشناسیم


از خرید بلیط هواپیما...

از خرید بلیط هواپیما تا پرواز


ترفند رزرو آنلاین هت...

ترفند رزرو آنلاین هتل با ارزان ترین قیمت


بلغارستان در تسخیر ت...

بلغارستان در تسخیر توریست های ایرانی


بهترین سفرهای پاییزی...

بهترین سفرهای پاییزی ایرانارتباط با پشتیبانی

تلفن تماس : 02126152003 | 02126152004 | 02126152005 | 02126152006

support (at) dooronazdik.com

بلیط هواپیما ستاره ونک

امکان رزرو بلیط هواپیما داخلی - رزرو بلیط خارجی - رزرو اینترنتی بلیط هواپیمایی ماهان - ایران ایر- امارات - قطر - لوفت هانزا - آلیتالیا - اتحاد - ایرفرانس - ترکیش - کی ال ام - اطلس جت - پگاسوس - ایزی جت - ایرفلوت و کلیه ایرلاین های داخلی و خارجی. صدور آنی بلیط به صورت اینترنتی و پرداخت توسط کارتهای شتاب , خرید اینترنتی بلیط هواپیما – خرید آنلاین بلیط ماهان ایر – خرید بلیط بریتیش ایرویز- آژانس آنلاین دور و نزدیک

عضویت در خبرنامهgototop