بهترین هاستل های تفلیس را بشناسید


بهترین هاستل های تفل...

شهر تفلیس به خاطر داشتن مردمانی خونگرم و میهمان‌نواز در اروپا مشهور است. مکان‌های باستانی در جای‌جای پایتخت گرجستان به چشم می‌خورند. هرساله گردشگران زیادی از تفلیس دیدن می‌کنند. به همین منظور اقامتگاه‌های فراوانی در این شهر دیده می‌شود. در ادامه با دورونزدیک همراه باشید...  بلیط هواپیما

خرید بلیط هواپیما

بلیط هواپیما تهران مشهد

بلیط هواپیما تهران آنتالیا

هاستل سنت جورج

این هاستل که در مرکز شهر تفلیس واقع شده است، ۵ دقیقه‌ی پیاده تا میدان آزادی فاصله دارد. مسافران می‌توانند با تاکسی و در کمتر از ۵ دقیقه به خیابان روستاوِلی برسند.

سنت جورج که در ساختمانی تاریخی قرار گرفته، دارای اتاق‌هایی با مبلمان ساده و مشرف به شهر است. هر اتاق سرویس بهداشتی اختصاصی دارد.

هاستل سنت جورج ۱۷ کیلومتر با فرودگاه تفلیس فاصله داشته و مسافران می‌توانند با ۵ دقیقه پیاده‌روی به باغ گیاه‌شناسی تفلیس بروند.

 

هاستل فاکس

هاستل فاکس امکانات رفاهی مختلفی را در شهر تفلیس ارائه می‌دهد. برخی از واحدهای این هاستل دارای محوطه‌ی نشیمن برای راحتی مسافران هستند. هر اتاق دارای یک سرویس بهداشتی اختصاصی به همراه یک حمام است. مسافران می‌توانند از اینترنت رایگان بی‌سیم در هاستل استفاده کنند.

امکان گرفتن تاکسی در این هاستل موجود است. سالن اپرا و باله‌ی تفلیس ۵۰۰ متر تا هاستل فاکس فاصله دارند، درحالی‌که سالن تئاتر روستاولی در ۷۰۰ متری آن واقع شده است. نزدیک‌ترین فرودگاه به هاستل، فرودگاه بین‌المللی تفلیس است که ۱۴ کیلومتر با اینجا فاصله دارد.

 

هاستل لئون

هاستل لئون با داشتن اتاق‌های مناسب و اینترنت رایگان در سراسر ساختمان، در شهر تفلیس واقع شده است. مسافران می‌توانند از فضای مخصوص نگهداری چمدان در این هاستل استفاده کنند.

میدان آزادی در ۳۰۰ متری لئون واقع شده است و تئاتر روستاولی ۹۰۰ متر با هاستل فاصله دارد. فرودگاه بین‌المللی تفلیس هم در ۱۴ کیلومتری لئون است. بلیط تهران استانبول | بلیط استانبول تهران

 

هاستل نَمَسته

نمسته در منطقه‌ی قدیمی تفلیس واقع شده و ۵ دقیقه‌ی پیاده تا دژ ناریکالا فاصله دارد. این هاستل مجهز به بالکن آفتاب‌گیر، تجهیزات رایگان برای اتوی لباس و اینترنت رایگان است.

اتاق‌های خواب نمسته روشن بوده و مشرف به شهر هستند. میهمانان می‌توانند از سرویس بهداشتی مشترک، وسایل حمام و سشوار رایگان استفاده کنند.

می‌توان با ۵ دقیقه پیاده‌روی به کافه‌ها و رستوران‌های متنوعی در اطراف این هاستل رفت. به‌علاوه مسافران می‌توانند با استفاده از تجهیزات کامل در آشپزخانه‌ی مشترک هاستل برای خود غذا تهیه کنند.

منطقه‌ی مِتِخی در ۷۵۰ متری هاستل واقع شده و تا خیابان پرجنب‌وجوش روستاولی ۱.۲ کیلومتر فاصله است.

 

هاستل بنفش

هاستل بنفش در ۶۰۰ متری میدان آزادی و ۱.۱ کیلومتری سالن تئاتر روستاولی واقع شده است. برخی از اتاق‌های این هاستل دارای محوطه مخصوص استراحت مسافران هستند. دستگاه قهوه ساز و قوری در تمامی اتاق‌ها یافت می‌شود. یک سرویس بهداشتی مشترک در هر طبقه وجود دارد.

سالن اپرا و باله‌ی تفلیس در ۱.۲ کیلومتری هاستل بنفش قرار گرفته‌اند و باغ گیاه‌شناسی تفلیس نیز ۸۰۰ متر تا اینجا فاصله دارد. نزدیک‌ترین فرودگاه به هاستل، فرودگاه بین‌المللی تفلیس با ۱۴ کیلومتر فاصله است.

 

هاستل ماریشکا

هاستل ماریشکا که در منطقه‌ی موسوم به چوگورِتی تفلیس واقع شده، ۱.۱ کیلومتر تا سالن‌های اپرا و باله‌ی تفلیس فاصله دارد. این هاستل مجهز به اتاق‌هایی با سیستم تهویه‌ی مطبوع و اینترنت رایگان است.

هر اتاق دارای یک تلویزیون است. برخی از اتاق‌ها دارای یک بالکن نیز هستند. تمامی اتاق‌ها مجهز به یک سرویس بهداشتی مشترک بوده و وسایل حمام و سشوار نیز در آن‌ها یافت می‌شود.

سالن تئاتر روستاولی در فاصله‌ی ۱.۳ کیلومتری هاستل ماریشکا واقع شده و باغ‌وحش تفلیس ۱.۴ کیلومتر از این هاستل فاصله دارد. فرودگاه بین‌المللی تفلیس نیز در فاصله‌ی ۱۵ کیلومتری ماریشکا است.

 

هاستل تاج

هاستل تاج یکی دیگر از اقامتگاه‌های ارزان تفلیس است که ۲۰۰ متر تا میدان آزادی این شهر فاصله دارد. پارکینگ اختصاصی رایگان از ویژگی‌های این هاستل محسوب می‌شود. اینترنت نیز در تاج رایگان است. سالن تئاتر روستاولی، یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین سالن‌های تئاتر گرجستان، در فاصله‌ی ۹۰۰ متری تاج قرار دارند. فرودگاه بین‌المللی تفلیس نیز در فاصله‌ی ۱۴ کیلومتری این هاستل است.

 

هاستل شکسپیر

هاستل شکسپیر که در ۳۵۰ متری میدان آزادی شهر تفلیس واقع شده، دارای امکانات متنوعی نظیر اینترنت بی‌سیم رایگان است. سالن تئاتر روستاولی نیز ۱.۷ کیلومتر تا اینجا فاصله دارد.

تمامی اتاق‌ها مجهز به سیستم تهویه‌ی مطبوع و عایق صدا بوده و مشرف به شهر و کوه‌های تفلیس هستند. لوازم آشپزخانه در آشپزخانه‌ی مشترک این هاستل تکمیل است. امکانات شست‌وشوی لباس نیز در شکسپیر به چشم می‌خورد. مسافران می‌توانند با پرداخت هزینه‌ی اضافی از سرویس فرودگاه نیز استفاده کنند.

سالن اپرا و باله‌ی تفلیس نیز در ۲ کیلومتری هاستل واقع شده‌اند. ۷۵۰ متر دورتر از هاستل، کلیسای سنت جورج قرار دارد. مسافران می‌توانند با طی ۱۸ کیلومتر مسافت به فرودگاه بین‌المللی تفلیس برسند.

 

هاستل آسمان

آسمان نام هاستلی دیگر در قلب تفلیس و ۵۰۰ متری سالن تئاتر مشهور روستاولی است. تمامی اتاق‌های این هاستل مجهز به یک تلویزیون صفحه تخت هستند. اینترنت بی‌سیم در سراسر ساختمان رایگان است.

هاستل آسمان ۶۰۰ متر تا میدان آزادی فاصله داشته و سالن اپرا و باله‌ی تفلیس در ۷۰۰ متری آن قرار دارند. فرودگاه بین‌المللی تفلیس نیز ۱۴ کیلومتر دورتر از این هاستل است.

 

هاستل سبز

هاستل سبز با دارا بودن امکانات متعدد در قلب شهر تفلیس واقع شده است. همه‌ی اتاق‌ها مجهز به اینترنت رایگان بی‌سیم بوده و برخی از آن‌ها دارای محوطه‌ی نشیمن هستند. خدمات پذیرش هاستل سبز ۲۴ ساعته است.

میهمانان می‌توانند در اطراف این هاستل به اسکی و کوه‌پیمایی بپردازند. سالن تئاتر مشهور روستاولی در ۱۰۰ متری هاستل سبز قرار داشته و هاستل ۳۰۰ متر با سالن اپرا و تئاتر شهر فاصله دارد. مسافران می‌توانند با طی ۱۴ کیلومتر مسافت، به فرودگاه بین‌المللی شهر تفلیس برسند.

 

دورونزدیک امکان خرید بلیط هواپیما ، بلیط هواپیما چارتر و رزرو هتل را برای شما فراهم کرده است.

#هاستل #تفلیس #گرجستان


گروههای خبری


آخرین اخبار

کلاس های پروازی هواپ...

کلاس های پروازی هواپیماها را بهتر بشناسیم


از خرید بلیط هواپیما...

از خرید بلیط هواپیما تا پرواز


ترفند رزرو آنلاین هت...

ترفند رزرو آنلاین هتل با ارزان ترین قیمت


بلغارستان در تسخیر ت...

بلغارستان در تسخیر توریست های ایرانی


بهترین سفرهای پاییزی...

بهترین سفرهای پاییزی ایرانارتباط با پشتیبانی

تلفن تماس : 02126152003 | 02126152004 | 02126152005 | 02126152006

support (at) dooronazdik.com

بلیط هواپیما

امکان رزرو بلیط هواپیما داخلی - رزرو بلیط خارجی - رزرو اینترنتی بلیط هواپیمایی ماهان - ایران ایر- امارات - قطر - لوفت هانزا - آلیتالیا - اتحاد - ایرفرانس - ترکیش - کی ال ام - اطلس جت - پگاسوس - ایزی جت - ایرفلوت و کلیه ایرلاین های داخلی و خارجی. صدور آنی بلیط به صورت اینترنتی و پرداخت توسط کارتهای شتاب , خرید اینترنتی بلیط هواپیما – خرید آنلاین بلیط ماهان ایر – خرید بلیط بریتیش ایرویز- آژانس آنلاین دور و نزدیک

hsk Logo

عضویت در خبرنامه

gototop