تنها سفر کردن زندگی شما را تغییر می دهد


تنها سفر کردن زندگی...

اگر دوستان شما مشغله دارند و زمانی که می خواهید نمی توانند با شما به سفر بیایند ، زمان را از دست ندهید و سفر تنهایی را تجربه کنید. تنهایی سفر کردن همیشه بد نیست ، این سفر می تواند شما و زندگیتان را تغییر دهد. در ادامه با دورونزدیک همراه باشید.  بلیط هواپیما

خرید بلیط هواپیما

بلیط هواپیما تهران مشهد

بلیط هواپیما تهران آنتالیا

خلاق تر می شوید – سفر تنهایی به شما این امکان را می دهد از ذهن خودتان بیشتر استفاده کنید و وابسته به کسی نباشید ، بنابراین شما می توانید در عکس ها یا حتی انتخاب مسیرتان خلاقانه تر رفتار کنید.

 

مجبور می شوید خودتان مشکلاتتان را حل کنید – اگر در سفر با مشکلی مواجه شدید باز هم باید به خودتان رجوع کنید و از ذهن خودتان برای حل مشکل استفاده کنید ، از این به بعد پیدا کردن راه حل مشکلات برایتان دشوار نخواهد بود.

 

سلامت ذهنی و هوش شما را بالاتر می برد – سفر کردن ، سالم ترین اعتیادیست که می توانید داشته باشید. وقتی شما در قدم اول ذهنتان درگیر رزرو کردن بلیط تک نفره می شود یعنی رو به پیشرفت هستید ، شما در این سفر مجبور می شوید خودتان آدرستان را بیابید ، با مردم ارتباط برقرار کنید و از زندگی به تنهایی لذت ببرید.

 

می توانید تصمیمات بهتری بگیرید – وقتی می خواهید تصمیم بگیرید در سفر به نقطه ای دور بروید یا دوست دارید یک ورزش هیجان انگیز را امتحان کنید ، کسی نیست که مانع شما شود ، شما تمام وقتتان را برای خودتان دارید و می توانید نهایت استفاده را از آن ببرید و در نهایت تصمیمات بهتری برای زندگیتان بگیرید. بلیط تهران استانبول | بلیط استانبول تهران

 

شما شجاع تر می شوید – دیگر ماندن در حاشیه امن کافیست ، وقتی تنها سفر می کنید باید شجاعت بیشتری از خودتان نشان دهید ، قدم هایتان را با هوشیاری بیشتری بردارید و صفت شجاعت را در خودتان رشد دهید.

 

با ضعف خود مواجه می شوید – وقتی تنهایی سفر می کنید بیشتر متوجه خواهید شد کجا ضعف دارید . شاید شجاع نیستید ، نمی توانید به خوبی آدرس ها را پیدا کنید ، خجالتی هستید و خیلی موارد دیگر که وقتی تنها سفر می کنید تازه با آنها رو به رو می شوید. سفر تنهایی بهترین زمان برای رشد و از بین بردن ضعف هاست چون دیگر کسی را ندارید ضعف های شما را بپوشاند پس باید برای رفع آن کاری کنید.

 

مستقل بودن را می آموزید – وقتی تنها سفر می کنید باید به خودتان بیشتر تکیه کنید ، این کمک می کند یاد بگیرید چطور مستقل باشید ، بخصوص اگر از افرادی هستید که همیشه و همه جا به بقیه وابسته هستید. شما هستید و زمان خودتان ، متوجه می شوید چه چیزی شما را خوشحال می کند و این فرصت را دارید بیشتر با خودتان خلوت کنید.

 

با مردمان مختلفی آشنا می شوید – شما در سفر حتما با افراد محلی و مردمان کشوری که به آن سفر کرده اید برخورد می کنید ، وقتی تنها هستید فرصت بیشتری دارید تا با آنها صحبت کنید و بیشتر آشنا شوید و اطلاعات بیشتری درباره مردمان محلی یک کشور دیگر بدست بیاورید. حتی ممکن است در سفر با افراد دیگری که همانند شما تنهایی به سفر رفته اند نیز آشنا شوید ، این فرصت خوبیست تا از تجربیات آنها استفاده کنید.

 

یک زبان ( یا چندین زبان ) یاد می گیرید – برای ارتباط برقرار کردن با مردمان کشورهای مختلف شاید نیاز باشد چند جمله به زبان آنها بیاموزید ، وقتی خودتان تنها هستید نمی توانید این وظیفه را به شخص دیگری بسپارید و خودتان با خیالی آسوده بنشینید تا تمام سوالاتتان را دوستانتان بپرسند. حالا باید از اندک زبان خارجی که بلد هستید نهایت استفاده را ببرید و این به شما کمک می کند زبان دیگری بیاموزید.

 

از آزادیتان لذت می برید – شما می توانید ساعت ها به یک منظره زیبا خیره شوید ، دوست دارید عکاسی کنید و ساعت ها در طبیعت بمانید یا حتی غذاهای مختلفی را امتحان کنید. شما آزاد هستید و بعد از مدتی متوجه خواهید شد از این آزادی لذت می برید.

 

متوجه خواهید شد جهان به اندازه ای که فکر می کنید ترسناک نیست - در این دنیا نقاط دیدنی و خارق العاده زیادی وجود دارد ، اگرچه همیشه در اخبار درباره نقاط خطرناک و ناامن جهان می شنوید اما این نباید باعث شود شما قدم جلو نگذارید و از جاذبه های نقاط دیگر جهان دیدن نکنید. وقتی تنهایی سفر می کنید متوجه می شوید جهان به آن اندازه که فکر می کنید ترسناک نیست.

 

متوجه خواهید شد هیچوقت واقعا تنها نیستید – شما هیچوقت تنها نیستید مگر اینکه خودتان تنهایی را انتخاب کنید. فرقی نمی کند به چه مقصدی سفر کرده اید همیشه افرادی را می توانید بیابید که در سفر به شما کمک کنند و نگذارند تنها بمانید.

 

دوستان جدیدی پیدا می کنید – معمولا افرادی که به تنهایی سفر می کنند ، هاستل ها را به جای هتل انتخاب می کنند ، در این صورت هزینه کمتری باید پرداخت کنند و افراد دیگری نیز در کنارشان خواهند دید که همین موجب می شود با افرادی که همانند خودشان هستند مواجه شوند. در چنین مواقعی می توانید دوستان جدید از سایر نقاط جهان بیابید فقط کافیست کمی اجتماعی تر رفتار کنید و از ناشناس ها نترسید.

 

یاد میگیرید صبور باشید – وقتی مجبور می شوید تنهایی مسیر زیادی را طی کنید ، آن مسیر حتی برایتان طولانی تر به نظر خواهد رسید. اما باید صبر کنید تا به مقصد برسید و از سفرتان لذت ببرید ، بنابراین یاد می گیرید همیشه در زندگی صبور باشید و سعی کنید از هر موقعیتی که در آن قرار گرفته اید نهایت استفاده را ببرید.

 

دورونزدیک امکان خرید اینترنتی بلیط هواپیما و رزرو هتل را برای شما فراهم کرده است.


گروههای خبری


آخرین اخبار

کلاس های پروازی هواپ...

کلاس های پروازی هواپیماها را بهتر بشناسیم


از خرید بلیط هواپیما...

از خرید بلیط هواپیما تا پرواز


ترفند رزرو آنلاین هت...

ترفند رزرو آنلاین هتل با ارزان ترین قیمت


بلغارستان در تسخیر ت...

بلغارستان در تسخیر توریست های ایرانی


بهترین سفرهای پاییزی...

بهترین سفرهای پاییزی ایرانارتباط با پشتیبانی

تلفن تماس : 02126152003 | 02126152004 | 02126152005 | 02126152006

support (at) dooronazdik.com

بلیط هواپیما

امکان رزرو بلیط هواپیما داخلی - رزرو بلیط خارجی - رزرو اینترنتی بلیط هواپیمایی ماهان - ایران ایر- امارات - قطر - لوفت هانزا - آلیتالیا - اتحاد - ایرفرانس - ترکیش - کی ال ام - اطلس جت - پگاسوس - ایزی جت - ایرفلوت و کلیه ایرلاین های داخلی و خارجی. صدور آنی بلیط به صورت اینترنتی و پرداخت توسط کارتهای شتاب , خرید اینترنتی بلیط هواپیما – خرید آنلاین بلیط ماهان ایر – خرید بلیط بریتیش ایرویز- آژانس آنلاین دور و نزدیک

hsk Logo

عضویت در خبرنامه

gototop