جاذبه های گردشگری اتریش


جاذبه های گردشگری ات...

تور اتریش بخاطر معماری چشم نواز شهرهای کشور اتریش، زیبایی‌های طبیعی بی‌شمار با کوه‌های بسیار زیبای آلپ بسیار پرطرفدار و مقصد گردشگری بسیاری از توریست‌ها از سراسر دنیا که به دنبال ماجراجویی‌اند، شده‌است. در ادامه با دورونزدیک همراه باشید... بلیط هواپیما

 

علاقه‌مندان به ورزش‌های زمستانی تور اتریش را برای اسکی و اسنوبرد بروی دامنه‌های کوه‌های آلپ این کشور انتخاب می‌کنند اما این انتخاب فقط منتهی به ورزش‌های برفی نمی‌شود و کافی است به فضای زمستانی علاقه داشته باشید تا لذت تمام را از یک سفر رویایی در اروپایی ببرید. همچنین معماری بی‌نظیر ساختمان‌ها در تمام اتریش بسیار دیدنی و شکلی تاریخی دارد و در کل اروپا منحصر به فرد است. هر شهر در اتریش فرهنگ و معماری و فضای خاص خودش را دارد.

 

در ادامه 5 مقصد گردشگری برتر در تور اتریش را بخوانید:

 

وین (Vienna)

وین به طور عمده به خاطر فرهنگ هنری و موسیقی و معماری عاشقان زیادی را از سراسر دنیا جذب خود می‌کند. سبک‌های معماری متفاوت که از زمان های مختلف تاریخی رنسانس، باروک و کلاسیک و ... را می‌توانید ببینید. وین با هنرش در دنیا بی‌نظیر است، بیش از 200 سال میزبان انواع جشنواره‌های موسیقی و هنری و ... است به طوری که می‌توان گفت خانه هنرمندان زیادی چون موتزارت، بتهوون و براهمز و بی‌شمار هنرمند دیگر است.

خرید بلیط هواپیما

بلیط هواپیما تهران مشهد

بلیط هواپیما تهران آنتالیا

سالزبورگ (Salzburg)

سالزبورگ نزدیک مرز جنوبی کشور آلمان است. این شهر بخاطر هنر و موسیقی مانند وین معروف است. از چیزهای جالب درباره این شهر اینکه محل تولد ولفگانگ موتزارت است.فراتر از معماری تاریخی و جاذبه‌های هنری که در تور اتریش در این شهر می‌توانید ببینید، سالزبورگ با کوه‌های برافراشته‌ی آلپ احاطه شده است، هزینه‌های مناسب تور اتریش و اقامت راحت در این شهر فرهنگی و تاریخی و زیبایی های طبیعی همه و همه در انتظار شما خواهد بود. بلیط تهران استانبول | بلیط استانبول تهران

 

سالزکامرگوت (Salzkammergut)

سالزکامرگوت به عنوان سایت میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. یک اقامتگاه بی‌نظیر که با دریاچه‌های نیلگون و قله‌های برفی احاطه شده است و برای قرن‌ها مقصد اول گردشگری برای بسیاری از جهانگردان بوده است. فعالیت‌هایی که در تور اتریش در این شهر می‌توانید داشته باشید شامل کوه‌پیمایی، سوارکاری، شنا و دوچرخه سواری است. منطقه سالزکامرگوت ایده آل برای تورهای گردشگری و سفر گروهی است و نیز می‌تواند مقصدی برای آرامش و هم ماجراجویی باشد.

 

اینسبروک (Innsbruck)

شهر اینسبروک دوبار میزبان المپیک زمستانی در سال‌های 1964 و 1976 بوده است. شهر اینسبروک بخاطر ورزش‌های زمستانی مقصد گردشگری زمستانی در دنیا است. اگر به دنبال تجربه ورزش‌های زمستانی در اروپا هستید در فصل زمستان تور اتریش را مد‌نظر داشته باشید. در تابستان نیز سفر به این شهر لذت بخش خواهد بود.

 

زلامسی (Zell am See)

اگر از آن دسته از گردشگرانی هستید که به دنبال مناظر طبیعی بی‌شمار و ماجراجویی در جنگل‌ها هستند شهر زلامسی یکی از مقاصد گردشگری هست که حتما باید در تور اتریش ببینید. احاطه شده با کوه‌های آلپ، دامنه‌های اسکی در کلاس جهانی، دریاچه‌های نیلگون و آرامش بخش زلامسی را یکی از نقاط بی‌نظیر برای انتخاب تورهای اروپایی کرده است. رویدادهای مختلفی در طول سال در این شهر برگزار می‌شود مانند مسابقات اسکی و ... اگر می‌خواهید با شهری با طبیعتی بی نظیر در دنیا آشنا شوید زلامسی و تور اتریش را در اولویت گردشگری خود در اروپا قرار دهید.


گروههای خبری


آخرین اخبار

کلاس های پروازی هواپ...

کلاس های پروازی هواپیماها را بهتر بشناسیم


از خرید بلیط هواپیما...

از خرید بلیط هواپیما تا پرواز


ترفند رزرو آنلاین هت...

ترفند رزرو آنلاین هتل با ارزان ترین قیمت


بلغارستان در تسخیر ت...

بلغارستان در تسخیر توریست های ایرانی


بهترین سفرهای پاییزی...

بهترین سفرهای پاییزی ایرانارتباط با پشتیبانی

support (at) dooronazdik.com

gototop