دانستنی های سفر


دانستنی های سفر

دانستنی های سفر

اگر قصد سفر در تابستان دارید حتما به این نکات توجه کنید,زیرا رعایت نکردن نکات ساده باعث از بین رفتن سلامتی شما و خانواده شما در مسافرت می باشد.

بلیط هواپیما

یکی از حساس ترین ها,آب مصرفی در مسافرت می باشد.اگر شما از اب معدنی استفاده می کنید ,حتما باقيمانده آب بطری ها را پشت شيشه و زير تابش نور خورشيد قرار ندهيد.یا اگر از منبع دیگری در مسیر قصد استفاده از آن دارید حتما ان را بجوشانید.نکته دیگری که در مورد اب اشامیدنی باید رعایت کرد,از آب چشمه ، نهر و رودخانه براي آشاميدن استفاده نكنيم.

اگر قصد میل کردن غذا در رستوران را دارید ,اول از بهداشت و سلامت غذای رستوران اطمینان پیدا کنید و بعد از آن استفاده کنید,خصوصا کارت بهداشت داسته باشند.اگر از مواد غذایی کنسروی می خواهید استفاده کنید,حتما قبل از مصرف به مدت  ۲۰ دقیقه بجوشانید و از مصرف کنسروهای باد کرده یا زنگ‌ زده پرهیز کنید.

یکی دیگر از نکاتی که باید در رستوران ها رعایت کنید,شما می توانید بجای استفاده از سالاد یا سبزی در رستوران ها از ماست استفاده کنید.همیشه هنگام مسافرت غذاهای نیم پز همراه خود نبرید,یا غذا را کامل پخت کرده و همراه خود ببرید یا در همان مقصد آن را پخت کنید.

غذاهای پخت شده برای مسافرت ,كتلت و كوكو یا تخم مرغ پخته بهتر از  غذاهایی مثل الویه و کباب کوبیده، کالباس و سوسیس می باشند ,زیرا این غذا ها بسیار حساس و فساد پذیر هستند. بلیط تهران استانبول | بلیط استانبول تهران

در مسافرت تنقلات خوب میل کنید ,مانند آجیل مثل نخودچی، کشمش، خرما، انجیر خشک، گردو ، بادام ،پسته و فندق کم نمک و یا تخمه های کم نمک که بسیار سالم می باشند و پرهیز از چیپس و پفک و همچنین نوشابه های گازدار داشته باشید.

خرید بلیط هواپیما

بلیط هواپیما تهران مشهد

بلیط هواپیما تهران آنتالیا


گروههای خبری


آخرین اخبار

کلاس های پروازی هواپ...

کلاس های پروازی هواپیماها را بهتر بشناسیم


از خرید بلیط هواپیما...

از خرید بلیط هواپیما تا پرواز


ترفند رزرو آنلاین هت...

ترفند رزرو آنلاین هتل با ارزان ترین قیمت


بلغارستان در تسخیر ت...

بلغارستان در تسخیر توریست های ایرانی


بهترین سفرهای پاییزی...

بهترین سفرهای پاییزی ایرانارتباط با پشتیبانی

support (at) dooronazdik.com

gototop