دریای مرده کجاست


دریای مرده کجاست

دریای مرده

اگر شما توریست و گردشگر هستید و همیشه اخبار گردشگری را دنبال میکنید,ما برای شما پیشنهاد می کنیم که این پست را مطالعه کنید تا دریای مرده را بهتر بشناسید.

بلیط هواپیما

بحر المیت یا دریای مرده واقع در غرب اردن، و شرق فلسطین (کرانه باختری) می باشد. این دریا که آب ان هر روز کمتر می شود دارای ۱۲ گونه ماهی در این دریا وجود دارد که عمر آن ها ۱ سال به بالا می باشد.این دریا که دارای شوری زیاد می باشد ,همچنین با نام دریاچه نمک هم این دریا در برخی منابع نام برده می شود.

این دریاچه که قدمت تاریخی زیادی دارد که در انجیل عهد قدیم و جدید از آن یادشده است.در زمان پایین رفتن اب این دریاچه و کم شدن آب ,غلظت و شوری دریاچه بیشتر می‌شود.

خرید بلیط هواپیما

بلیط هواپیما تهران مشهد

بلیط هواپیما تهران آنتالیا

حرف ها و سند های زیادی در مورد دریای مرده گفته می شود ,مثلا گفته می شود که حضرت مسیح بر روی آبهای آن راه رفته و همچنین آب آن هشت-نه برابر شورتر از آب اقیانوسهاست.

یکی دیگر از مزیت هایی که دریای مرده دارد, آب این دریاچه و ماسه های آن خاصیت درمانی دارند ,همچنین آب دریا هم انواع خاصی از بیماری های پوستی را درمان می کند. بلیط تهران استانبول | بلیط استانبول تهران


گروههای خبری


آخرین اخبار

کلاس های پروازی هواپ...

کلاس های پروازی هواپیماها را بهتر بشناسیم


از خرید بلیط هواپیما...

از خرید بلیط هواپیما تا پرواز


ترفند رزرو آنلاین هت...

ترفند رزرو آنلاین هتل با ارزان ترین قیمت


بلغارستان در تسخیر ت...

بلغارستان در تسخیر توریست های ایرانی


بهترین سفرهای پاییزی...

بهترین سفرهای پاییزی ایرانارتباط با پشتیبانی

تلفن تماس : 02126152003 | 02126152004 | 02126152005 | 02126152006

support (at) dooronazdik.com

بلیط هواپیما

امکان رزرو بلیط هواپیما داخلی - رزرو بلیط خارجی - رزرو اینترنتی بلیط هواپیمایی ماهان - ایران ایر- امارات - قطر - لوفت هانزا - آلیتالیا - اتحاد - ایرفرانس - ترکیش - کی ال ام - اطلس جت - پگاسوس - ایزی جت - ایرفلوت و کلیه ایرلاین های داخلی و خارجی. صدور آنی بلیط به صورت اینترنتی و پرداخت توسط کارتهای شتاب , خرید اینترنتی بلیط هواپیما – خرید آنلاین بلیط ماهان ایر – خرید بلیط بریتیش ایرویز- آژانس آنلاین دور و نزدیک

hsk Logo

عضویت در خبرنامه

gototop