سفر گردشگران خارجی به استان کرمان


سفر گردشگران خارجی ب...

استان کرمان وسیع ترین استان کشور است و یکی از 5 شهر تاریخی ایران محسوب می شود. این استان که از نظر صنعتی، سیاسی، فرهنگی و علمی مهمترین شهر جنوب شرق کشور است، به واسطه داشتن آثار تاریخی و ارگ بم جزو پنج مقصد نخست گردشگران به شمار می‌ رود. در ادامه با دورونزدیک همراه باشید... 

خرید بلیط هواپیما

بلیط هواپیما تهران مشهد

بلیط هواپیما تهران آنتالیا

کرمان از استان ‌های مهم و تاریخی کشور به حساب می ‌آید که بیش از 660 اثر ثبت شده در میراث ملی و 7 اثر ثبت شده در میراث جهانی یونسکو دارد.

این استان از نظر داشتن آثار ثبت شده در یونسکو، رتبه نخست کشور را دارد و دارای 86 قله بالای 3 هزار متر و 12 قله بالای 4 هزار متر، به همراه بلندترین آبشار منطقه، بزرگترین دهانه غار و بلندترین دشت است.

به گفته محمود وفایی، مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان، از سال 1392 تا پایان سال 1395 تعداد گردشگران خارجی این استان حدود 25 تا 30 درصد افزایش داشته است.

او سپس افزود: « با توجه به تغییرات به وجود آمده در دولت و رویکرد مناسبی که نسبت به مقوله گردشگری از سال 92 به بعد شکل گرفت، شاهد افزایش دو برابری گردشگران خارجی به استان کرمان بوده ایم که این رقم به 12 هزار گردشگر رسید.»

فدایی همچنین یکی دیگر از عوامل رونق صنعت گردشگری استان کرمان را ثبت جهانی 7 اثر مهم آن چون کویر لوت، باغ شاهزاده ماهان، روستای صخرهای میمند، قنوات (دو قنات بم و یک قنات جوپار) و ارگ تاریخی بم دانست.

او همچنین با اشاره به ظرفیت های گردشگری استان کرمان و ادامه یافتن این روند، پیش بینی کرد که این استان میزبان 40 تا 50 هزار گردشگر خارجی تا پایان سال باشد. بلیط تهران استانبول | بلیط استانبول تهران

 

برای سفر به این استان زیبا و خرید بلیط هواپیما می توانید از خدمات سایت دورونزدیک استفاده کنید.


گروههای خبری


آخرین اخبار

کلاس های پروازی هواپ...

کلاس های پروازی هواپیماها را بهتر بشناسیم


از خرید بلیط هواپیما...

از خرید بلیط هواپیما تا پرواز


ترفند رزرو آنلاین هت...

ترفند رزرو آنلاین هتل با ارزان ترین قیمت


بلغارستان در تسخیر ت...

بلغارستان در تسخیر توریست های ایرانی


بهترین سفرهای پاییزی...

بهترین سفرهای پاییزی ایرانارتباط با پشتیبانی

تلفن تماس : 02126152003 | 02126152004 | 02126152005 | 02126152006

support (at) dooronazdik.com

بلیط هواپیما

امکان رزرو بلیط هواپیما داخلی - رزرو بلیط خارجی - رزرو اینترنتی بلیط هواپیمایی ماهان - ایران ایر- امارات - قطر - لوفت هانزا - آلیتالیا - اتحاد - ایرفرانس - ترکیش - کی ال ام - اطلس جت - پگاسوس - ایزی جت - ایرفلوت و کلیه ایرلاین های داخلی و خارجی. صدور آنی بلیط به صورت اینترنتی و پرداخت توسط کارتهای شتاب , خرید اینترنتی بلیط هواپیما – خرید آنلاین بلیط ماهان ایر – خرید بلیط بریتیش ایرویز- آژانس آنلاین دور و نزدیک

hsk Logo

عضویت در خبرنامه

gototop