معرفی فرودگاه بین‌المللی کوالالامپور


معرفی فرودگاه بین‌ال...

فرودگاه بین‌المللی کوالالامپور مهم‌ترین فرودگاه بین‌المللی کشور مالزی است که در سال 1993 با دو و نیم میلیارد دلار بودجه ساخته شد. دستور ساخت این فرودگاه در سال 1990، در زمان نخست‌وزیری ماهاتیر، در راستای توسعه صنعت هوانوردی مالزی داده شد و در عرض 3 سال ساخته شد. در ادامه با دورونزدیک همراه باشید...

خرید بلیط هواپیما

بلیط هواپیما تهران مشهد

بلیط هواپیما تهران آنتالیا

این فرودگاه که با نام اختصاری KLIA خوانده می‌شود، در فاصله 45 کیلومتری شهر کوالالامپور واقع شده و از طریق ترن و تاکسی به مرکز شهر وصل می‌شود.

طراحی فرودگاه کوالالامپور بر اساس ایده فرودگاهی در جنگل و جنگلی در فرودگاه» بوده و ساخت آن با همکاری موسسه مطالعات جنگلی مالزی صورت گرفته است. بلیط تهران استانبول | بلیط استانبول تهران

برای ساخته شدن این فرودگاه تعداد زیادی از درختان جنگل‌های مالزی از ریشه کنده شده و دوباره ساخته شدند. خطوط جاده‌ای اطراف این فرودگاه به شیوه‌ای طراحی شده که با بالا رفتن ظرفیت فرودگاه، ترافیک انسانی به حداقل رسیده و مشکلی پیش نیاید.

این فرودگاه که کار انتقال مسافران در آن به صورت اتوماسیون در تمام ترمینال‌ها انجام می‌شود، در حال حاضر امکان تردد همزمان بیش از ۱۰۰ هواپیما در مسیرهای ویژه حرکتی را فراهم کرده است.

این فرودگاه دارای 216 کانتر کنترل در 6 راهرو اصلی است و اولین فرودگاه جهان در به کارگیری سیستم مدیریت جامع فرودگاهی به حساب می‌آید.

فرودگاه کوالالامپور از سال 2000، جوایز متعددی در زمینه صنعت هوانوردی برنده شد و در سال 2006 به عنوان بهترین فرودگاه جهان در رده فرودگاه‌های دارای مسافر ۱۵ تا ۲۵ میلیون نفری در طی یک سال و رتبه سوم بهترین فرودگاه جهان و بهترین فرودگاه در منطقه آسیا و اقیانوس آرام شناخته شد.

کد اختصاصی این فرودگاه KLIA است.

اگر قصد سفر به مالزی را دارید می‌توانید بلیط هواپیما خود را از دورونزدیک خریداری کنید. بلیط هواپیما


گروههای خبری


آخرین اخبار

کلاس های پروازی هواپ...

کلاس های پروازی هواپیماها را بهتر بشناسیم


از خرید بلیط هواپیما...

از خرید بلیط هواپیما تا پرواز


ترفند رزرو آنلاین هت...

ترفند رزرو آنلاین هتل با ارزان ترین قیمت


بلغارستان در تسخیر ت...

بلغارستان در تسخیر توریست های ایرانی


بهترین سفرهای پاییزی...

بهترین سفرهای پاییزی ایرانارتباط با پشتیبانی

تلفن تماس : 02126152003 | 02126152004 | 02126152005 | 02126152006

support (at) dooronazdik.com

بلیط هواپیما

امکان رزرو بلیط هواپیما داخلی - رزرو بلیط خارجی - رزرو اینترنتی بلیط هواپیمایی ماهان - ایران ایر- امارات - قطر - لوفت هانزا - آلیتالیا - اتحاد - ایرفرانس - ترکیش - کی ال ام - اطلس جت - پگاسوس - ایزی جت - ایرفلوت و کلیه ایرلاین های داخلی و خارجی. صدور آنی بلیط به صورت اینترنتی و پرداخت توسط کارتهای شتاب , خرید اینترنتی بلیط هواپیما – خرید آنلاین بلیط ماهان ایر – خرید بلیط بریتیش ایرویز- آژانس آنلاین دور و نزدیک

hsk Logo

عضویت در خبرنامه

gototop