ویزای الکترونیکی کامبوج برای ایرانیان


ویزای الکترونیکی کام...

با توجه به قوانین جدیدی که وزارت خارجه کامبوج برای اتباع ایرانی وضع کرده است، از این پس تمامی شهروندان ایران میتوانند بدون مراجعه به سفارتخانه، ویزای الکترونیکی کامبوج را براحتی دریافت نمایند. از این رو سفارت ایران در ویتنام چندی پیش اعلام نمود که اتباع کشورمان از این پس طی مدت سه روز و از طریق اینترنت میتوانند روادید گردشگری کامبوج، کشوری در جنوب شرق آسیا و حوزه آ.سه.آن را دریافت کنند. بلیط هواپیما

متقاضیان اخذ ویزای الکترونیکی کامبوج باید با مراجعه به نشانی اینترنتی evisa.gov.kh به ‌صورت آنلاین درخواست روادید خود را ثبت کنند. این سامانه پس از سه روز کاری مجوز لازم را صادر و مراتب را از طریق آدرس ایمیل به اطلاع متقاضی خواهد رساند. متقاضی میتواند پس از چاپ و همراه داشتن مجوز روادید کامبوج خود، به کشور کامبوج سفر کند.

با اجرای این طرح به طبع گردشگران ایرانی بیشتری از جاذبه‌های دیدنی کامبوج دیدن خواهد کرد. لازم بذکر است که ویزای الکترونیکی کامبوج ۶+۳۶ دلار آمریکا میباشد که می‌بایست به صورت آنلاین و از طریق ویزا کارت یا مسترکارت پرداخت شود. همچنین شما میتوانید با مطالعه راهنمای اخذ ویزای کامبوج به زبان فارسی از شیوه اخذ آن مطلع شوید.

لازم بذکر است که ویزای الکترونیکی کامبوج حداکثر ۳۰ روزه بوده و جنبه گردشگری خواهد داشت. متقاضیان درخواست روادید بیش از ۳۰ روز یا دیگر انواع روادید باید به نمایندگی‌های سیاسی – کنسولی کامبوج مراجعه کنند. توجه داشته باشید که کشور کامبوج در ایران سفارتخانه ندارد. کشور پادشاهی کامبوج در شبه جزیره هند و چین و در منطقه آسیای جنوب شرقی قرار گرفته است. این کشور از شمال با تایلند و لائوس، از شرق با ویتنام از جنوب با خلیج سیام (تایلند) و از غرب با تایلند هم مرز است و دیدن آن نه تنها خالی از لطف نیست بلکه قطعا خاطرات خوشی را برای شما رقم خواهد زد.


گروههای خبری


آخرین اخبار

کلاس های پروازی هواپ...

کلاس های پروازی هواپیماها را بهتر بشناسیم


از خرید بلیط هواپیما...

از خرید بلیط هواپیما تا پرواز


ترفند رزرو آنلاین هت...

ترفند رزرو آنلاین هتل با ارزان ترین قیمت


بلغارستان در تسخیر ت...

بلغارستان در تسخیر توریست های ایرانی


بهترین سفرهای پاییزی...

بهترین سفرهای پاییزی ایران



ارتباط با پشتیبانی

support (at) dooronazdik.ir

بلیط هواپیما

امکان رزرو بلیط هواپیما داخلی - رزرو بلیط خارجی - رزرو اینترنتی بلیط هواپیمایی ماهان - ایران ایر- امارات - قطر - لوفت هانزا - آلیتالیا - اتحاد - ایرفرانس - ترکیش - کی ال ام - اطلس جت - پگاسوس - ایزی جت - ایرفلوت و کلیه ایرلاین های داخلی و خارجی. صدور آنی بلیط به صورت اینترنتی و پرداخت توسط کارتهای شتاب , خرید اینترنتی بلیط هواپیما – خرید آنلاین بلیط ماهان ایر – خرید بلیط بریتیش ایرویز- آژانس آنلاین دور و نزدیک

عضویت در خبرنامه



gototop