چرا مهمانداران به استقبال ما می آیند


چرا مهمانداران به اس...

وقتی برای یک سفر هوایی، وارد هواپیما می شوید تا به حال این سوال برایتان پیش آمده که چرا به محض ورود به هواپیما با استقبال گرم و دوستانه مهمانداران هواپیما رو به رو می شوید و آن ها ممکن است با شما چند جمله کوتاه دوستانه رد و بدل کنند و چهره تان را نگاه کنند؟ در ادامه با دورونزدیک همراه باشید...

خرید بلیط هواپیما

بلیط هواپیما تهران مشهد

بلیط هواپیما تهران آنتالیا

این استقبال گرم و محترمانه، چند دلیل ظاهری و پنهانی دارد، دلیل ظاهری آن که همان بذل توجه و احترام به مسافران هواپیماست و این که در اثر این استقبال حس امنیت و آرامش خوبی در ابتدای ورود مسافران به هواپیماداده شود.

و دیگر اینکه مسافران با راهنمایی مهمانداران راحت تر و سریع تر بتوانند صندلی های خود را پیدا کنند و وسایل همراهشان را جابه جا کنند و مستقر بشوند و در کل احساس راحتی بیشتری داشته باشند.

اما این استقبال دلایل پنهانی دیگری هم دارد که شاید تا به حال به آن توجه نکرده باشید!

مهمانداران هواپیما وقتی در بدو ورود به هواپیما با شما ارتباط کلامی، چشمی برقرار می کنند در واقع می خواهند طی چند لحظه کوتاه شما را ارزیابی کنند، این ارزیابی شامل بررسی خصوصیات جسمانی شما، سلامت و یا ضعف بدنی و همچنین خصوصیات شخصیتی شماست. این کار برای این است که اگر در بین مسافران فردی باشد از جنبه ای مشکوک به نظر برسد، مهمانداران متوجه او باشند. همچنین اگر در میان مسافران فردی باشد که شرایط ویژه ای مثل معلولیت یا ضعف داشت مهمانداران برای او جایگاه مناسبی در نظر داشته باشند و در مواقع ضروری حواسشان به او باشد و البته دلیل پنهانی دیگر این استقبال گرم مهمانداران هواپیما به طور کلی برای بررسی تک تک مسافران و حفظ امنیت پرواز و هواپیماست.

مساله دیگری که مهمانداران در این استقبال گرم و دوستانه به آن توجه می کنند قدرت جسمانی افراد است، چرا که ممکن است طی پرواز موقعیتی پیش بیاید که به کمک افراد قوی و خوش بنیه نیاز باشد. بنابراین افراد خوش بنیه طی همان استقبال گرم به صورت پنهانی مورد توجه مهمانداران قرار می گیرند. بلیط تهران استانبول | بلیط استانبول تهران

نکته مهم دیگر این که طی این استقبال مهمانداران، مسافران را ارزیابی و بررسی می کنند تا مطمئن شوند که هیچ کدام از آن ها قصدی برای خراب کاری هایی مثل هواپیما ربایی یا مقاصد تروریستی ندارند و اختلالی در روند پرواز به وجود نخواهند آورد و خطری برای مسافران دیگر ندارند و در نهایت اگر به فردی در همان ابتدای ورود مشکوک شوند، تدابیر لازم را برای حفظ امنیت پرواز انجام می دهند.

به هر حال، از این به بعد هر گاه با هواپیما سفر کردید از این استقبال مهمانداران لذت ببرید اما بدانید که آن ها با این استقبال شما را زیر نظر دارند تا امنیت خود شما و پرواز را حفظ کنند.

 

برای خرید بلیط ارزان هواپیما به سایت دورونزدیک مراجعه کنید.


گروههای خبری


آخرین اخبار

کلاس های پروازی هواپ...

کلاس های پروازی هواپیماها را بهتر بشناسیم


از خرید بلیط هواپیما...

از خرید بلیط هواپیما تا پرواز


ترفند رزرو آنلاین هت...

ترفند رزرو آنلاین هتل با ارزان ترین قیمت


بلغارستان در تسخیر ت...

بلغارستان در تسخیر توریست های ایرانی


بهترین سفرهای پاییزی...

بهترین سفرهای پاییزی ایرانارتباط با پشتیبانی

تلفن تماس : 02126152003 | 02126152004 | 02126152005 | 02126152006

support (at) dooronazdik.com

بلیط هواپیما

امکان رزرو بلیط هواپیما داخلی - رزرو بلیط خارجی - رزرو اینترنتی بلیط هواپیمایی ماهان - ایران ایر- امارات - قطر - لوفت هانزا - آلیتالیا - اتحاد - ایرفرانس - ترکیش - کی ال ام - اطلس جت - پگاسوس - ایزی جت - ایرفلوت و کلیه ایرلاین های داخلی و خارجی. صدور آنی بلیط به صورت اینترنتی و پرداخت توسط کارتهای شتاب , خرید اینترنتی بلیط هواپیما – خرید آنلاین بلیط ماهان ایر – خرید بلیط بریتیش ایرویز- آژانس آنلاین دور و نزدیک

hsk Logo

عضویت در خبرنامه

gototop