کلاس های پروازی هواپیماها را بهتر بشناسیم


کلاس های پروازی هواپ...

کلاس های پروازی هواپیماها

همیشه برای خرید بلیط هواپیما در سایت های معتبر ارائه دهنده این سرویس مثل وبسایت دورونزدیک ممکن این این شوال برای شما هم پیش آمده باشد که کلاس پروازی چیست و دقیقاً چه چیزی را برای من مشخص می کند؟ این سوال خیلی از کاربران سایت های خرید اینترنتی بلیط هواپیما است که امروز قصد داریم پاسخی جامع و کامل به آند بدهیم تا شما هم در این زمینه اطلاعات کافی را کسب نمایید... بلیط هواپیما

 

1- First Class (فرست کلاس) :

در حال حاظر بهترین کلاس پروازی, فرست کلاس می باشد. این کلاس پرواز درجه یک می باشد که تعداد صندلی های و امکانات آن در هواپیما بیشتر از ۲۰ صندلی نمی باشد. خدماتی که در این کلاس برای مسافرین می دهند از جمله: تلویزیون خصوصی با ریموت کنترل، لپ تاپ، سرویس اینترنت ماهواره ای، صندلی های اتوماتیک با قابلیت تنظیم زیر پا، پشت و پشتی سر به حالت یک بالش انعطاف پذیر و سرویس بهداشتی جداگانه برای مسافرین خود ارائه می دهند. این خدمات شبیه به خدمات یک هتل پنج ستاره شیک می باشد که در این کلاس برای مسافرین خود پیش بینی کرده اند .

یکی دیگر از خدمات این کلاس پروازی برای مسافرین خود ارائه می هد, بهترین نوشیدنی‌ها و غذاها می باشد که بین انواع دسر، پیش‌غذا و نوشیدنی انتخاب با خود مسافر می باشد. در بعضی از فرودگاه که بعد از مسافت طولانی مسافرین به مقصد می رسند برای آنها سالن مخصوص فرست کلاس مجلل‌تر با امکانات بیشتری در فرودگاه ها پیش بینی کرده اند. بلیط تهران استانبول | بلیط استانبول تهران

قیمت این کلاس پروازی در بین دیگر کلاس های پرواز ,گرانتر می باشد. زیرا بیشتر مشتریان فرست کلاس، مسافران VIP و سرمایه داران بزرگ هستند.

 

2- Business Class یا (بیزینس کلاس) :

دومین کلاس پروازی که ارائه می شود, کلاس تجار می باشد. این نوع کلاس پرواز بیشتر مسافرین برای مقصد های دور انتخاب می کنند, در این نوع کلاس که در پرواز های داخلی هم وجود دارد تفاوت زیادی با کلاس اقتصادی مشاهده نمی شود. اما برای مقصد ها دور تفاوت همراه با امکانات خوب آن دیده می شود.

خدماتی که در کلاس تجاری برای مسافرین در پرواز ارائه می شود از جمله : سرو غذاهای گرم و دارای کترینگ متفاوت, در کلاس تجاری مهماندارها رسیدگی بیشتری دارند و کلاس کابین از سایر مسافرین مجزاست. یکی از تفاوتی که در این نوع کلاس تجاری باید ذکر کنیم, قیمت پایین تر بلیط آن نسبت به فرست کلاس می باشد.

 

3- Economy (اکونومی) :

سومین درجه از کلاس پروازی ,کلاس اقتصادی می باشد. در این کلاس پروازی خدمات خیلی خاصی وجود ندارد. زیرا خدماتی که برای مسافرین پیش بینی کرده اند بسیار معمولی می باشد. مثلا در بعضی هواپیماها برای صندلی‌های کلاس اکونومی مانیتور و هدفون هم تعبیه شده است که مسافران در تغییر برنامه‌‌های آن حق انتخاب زیادی ندارند.

خرید بلیط هواپیما

بلیط هواپیما تهران مشهد

بلیط هواپیما تهران آنتالیا

  • با مراجعه به وبسایت دورونزدیک میتوانید با ارزانترین نرخ بلیط هواپیما و رزرو آنلاین هتل در سراسر دنیا مقدمات سفر خود را فراهم نمایید.


گروههای خبری


آخرین اخبار

کلاس های پروازی هواپ...

کلاس های پروازی هواپیماها را بهتر بشناسیم


از خرید بلیط هواپیما...

از خرید بلیط هواپیما تا پرواز


ترفند رزرو آنلاین هت...

ترفند رزرو آنلاین هتل با ارزان ترین قیمت


بلغارستان در تسخیر ت...

بلغارستان در تسخیر توریست های ایرانی


بهترین سفرهای پاییزی...

بهترین سفرهای پاییزی ایرانارتباط با پشتیبانی

support (at) dooronazdik.com

gototop