شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
مقصد
  تاریخ ورود را انتخاب نمایید
  ورود
  تاریخ خروج را انتخاب نمایید
  خروج
  تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید
  کشور مقصد
   مدت سفر را انتخاب نمایید
   تعداد نفرات را انتخاب نمایید
   مقصد
    تاریخ ورود را انتخاب نمایید
    ورود
    تاریخ خروج را انتخاب نمایید
    خروج
    تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید

    خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما تهران لندن

    تهیه بلیط هواپیما تهران لندن

    سفر به کشور انگلیس و شهر زیبای لندن چه برای کارو زندگی و چه برای تفریح همیشه مورد نظر افراد زیادی می باشد. به همین دلیل بلیط هواپیما تهران لندن یکی از پر درخواست ترین بلیط ها است. شما به روش های مختلفی می توانید، نسبت به رزرو بلیط هواپیما تهران لندن اقدام نمایید که ما در این متن آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد. مسافرانی که قصد سفر به شهر زیبای لندن را دارند، می توانند با استفاده از دفتر آژانس مسافرتی ما نسبت به تهیه بلیط هواپیما تهران لندن اقدام نمایند و در هنگام بازگشت نیز بلیط هواپیما لندن تهران را تهیه کنند. لازم به ذکر است اگر به سایت ما توجه کرده باشید، قسمتی در آن گنجانده شده است که، افراد می توانند نسبت به رزرو بلیط تهران لندن به صورت اینترنتی اقدام نمایند. گفتنی است بسیاری از ایرلاین ها پرواز مستقیمی از تهران به لندن ندارند و افراد در فرودگاه های ترکیه و یا کشور های حوزه خلیج فارس باید توقفی داشته باشند. پس خوب است قبل از رزرو بلیط هواپیما تهران لندن، نسبت به این مسئله توجه داشته باشید و جزئیات را جویا شوید.

    قیمت بلیط هواپیما تهران لندن

    با توجه به مسیر طولانی تهران تا لندن معمولاً هزینه بلیط هواپیما بین این دو کشور کمی بالا می باشد. گفتنی است نوع پروازی که افراد انتخاب می کنند، در این هزینه بسیار تاثیر گذار است؛ به طور مثال پروازهای مستقیم با پروازهای غیر مستقیم به لندن هر کدام یک هزینه دارند. لیست قیمت بلیط هر کدام از این پروازها در سایت درج شده است و افراد می توانند آن را مورد مطالعه قرار دهند. لازم به ذکر است نوع ایرلاین انتخابی در قیمت بلیط بسیار تاثیر گذار است، زیرا نوع خدمات هر کدام از ایرلاین ها متفاوت می باشد. آژانس مسافرتی ما یکی از بزرگترین آژانس ها می باشد، که با کلیه ایرلاین ها قرار دارد و افراد می توانند با توجه به بودجه و سلیقه خود یکی از آن ها را انتخاب نمایند. ما همواره رضایت مسافر را شعار خود قرار داده ایم و با فراهم کردن یک سری از خدمات سعی در بر آورده کردن نیازهای شما عزیزان داریم.

    مدت زمان پرواز به لندن

    از سوالاتی که در حین تهیه بليط هواپيما تهران لندن از همکاران ما می شود این است که، زمان سفر به لندن چقدر می باشد. اگر به خاطر داشته باشید به این مسئله اشاره کردیم که پرواز ها به صورت مستقیم و غیر مستقیم از مقصد تهران به لندن صورت می گیرند. در این مورد باید گفت هر کدام از این پروازها یک بازه زمانی خاصی را به خود اختصاص می دهند. اما پروازهای مستقیم بین فرودگاه امام خمینی و فرودگاه لندن به مدت شش ساعت و بیست دقیقه می باشد. مدت زمان پروازهای غیر مستقیم با توجه به میزان توقف می تواند متفاوت باشد. لازم به ذکر است وضعیت جوی و سرعت وزش باد بر این زمان تاثیر گذار است. بلیط هواپیما تهران لندن را ارزان خریداری نمایید. با تهیه بلیط هواپیما ارزان سفر لذت بخشی را تجربه کنید.

    ارتباط با پشتیبانی

    support (at) dooronazdik.com

    gototop