پرطرفدارترین اماکن ت...

پرطرفدارترین اماکن توریستی تفلیس!

شهر تفلیس پایتخت کشور محبوب گرجستان که بزرگترین و پر رفت و آمد ترین شهر این کشور هم محسوب می شود، سالانه میلیون ها توریست را جذب خود می کند. در این مطلب به معرفی 10 مورد از زیباترین جاذبه های توریستی تفلیس میپردازیم تا شما عزیزان بتوانید در مدت زمانی کوتاه به دیدن تمام آنها بپردبزید.

تنها به جاکارتا سفر...

تنها به جاکارتا سفر نکنید!!

به گزارش وزارت خارجه انگلیس، تهدید تروریسم و آدم‌ربایی اتباع خارجی دو نگرانی‌ امنیتی است که بازدیدکنندگان باید از آن‌ها آگاه باشند. علاوه بر این، جاکارتا در امتداد یک گسل است که به عنوان حلقه آتش شناخته می‌شود. این گسل، منطقه را از لحاظ زلزله و سونامی بدون هشدار تهدید می‌کند.

غار هانگ سون دونگ در...

غار هانگ سون دونگ در ویتنام

غار هانگ سون دونگ در ویتنام یکی از عجیب ترین مناطق توریستی جهان و آسیاست که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند. این غار که بزرگترین غار دنیا است دنیای عجیبی برای خود دارد، دارای اکوسیستمی کاملا منحصر بفرد است که در درون خود هم جنگل و هم ساحل را جای داده است. در سال ۱۹۹۱ کشاورزی ویتنامی که می‌خواست از طوفان در امان باشد این غار را ناخودآگاه کشف کرد اما در اصل گروهی بریتانیایی در سال ۲۰۰۹ مجددا آن را برای بار دوم کشف کردند.

دانستنیهای سفر به ان...

دانستنیهای سفر به اندونزی

جمهوری اندونزی مجمع‌ الجزایری متشکل از ۱۷٬۵۰۸ جزیره و ۳۳ استان است که با بیش از ۲۶۰ میلیون نفر، چهارمین کشور پرجمعیت دنیا است و پایتخت آن جاکارتا نام دارد. زبان رسمی این کشور زبان اندونزیایی و واحد پول آن روپیه است.

gototop