نصف لباس و دوبرار پو...

نصف لباس و دوبرار پول مورد نیازتو بردار!

نصف لباس و دوبرار پول مورد نیازتو بردار! البته این جمله در واقع یه ضرب المثل مسافرتی به حساب میاد و مسلماً پول های ما اونقدر حجم فیزیکی ندارن که به اندازه ی لباسهامون فضا اشغال کنن. اما ما در این مطلب نکاتی رو برای شما عزیزان بازگو می کنیم که حتماً و قطعاً برای مسافرتهاتون به دردتون می خوره. پس با دورونزدیک همراه باشید...

دریاچه بی نظیر و روی...

دریاچه بی نظیر و رویایی عباس آباد

همیشه بعد از شنیدن اسم سفر شمال، اولین چیزی که در ذهن ما نقش میبنده یا دریا ست و یا جنگل. اما امروز قصد داریم یه جای جدید و کاملاً متفاوت اما فوق العاده رویایی و خیال انگیز رو بهتون معرفی کنیم که مطمئناً وقتی دوستانتون عکسهای شما رو در این مکان ببینن حسرت این مسافرت شما رو خواهند خورد. پس اگر به این نقطه ی زسبا سفر کردید یا دوستانتون رو هم با خودتون ببرید یا اینجا رو بهشون معرفی کنید تا اونها هم به جای حسرت، لذت ببرن.تالاب صورتی کجاست؟

تالاب صورتی کجاست؟

همه‌ی ما عکس‌های بسیاری از پهنه‌های آبی و تالاب‌ها دیده‌ایم و شاید حتی به این مناطق سفری نیز داشته‌ایم. آنچه که شگفت‌انگیز است و ما را بیشتر به سوی خود جذب می‌کند دیدن مناطقی خارج از روال معمول است. چیزی مانند سربالا رفتن آب یا تالاب صورتی رنگ! جذر و مد قرمز در چابهار یکی از شگفتی‌های بی‌نطیر این منطقه است.

فرودگاه امام و پرواز...

فرودگاه امام و پروازهای داخلی تا 2 سال آینده!

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی خبر داد گروه اقتصادی: فرودگاه بین‌المللی امام سال گذشته میلادی با ثبت مسافرت  7.2میلیون مسافر رکورد جدیدی را در جذب مسافر از خود باقی گذاشت.این درحالیست که به گفته مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام‌خمینی‌(ره) ظرفیت فعلی این فرودگاه 5میلیون مسافر است.محمود نویدی مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی ضمن بیان آمار فوق تصریح کرد:فرودگاه امام خمینی برای پنج سال آینده در چند محور مختلف برنامه‌های توسعه‌محوری را پیگیری خواهد کرد. یکی از این برنامه‌ها به توسعه باند فعلی فرودگاه اختصاص می‌یابد که طبق نظر مشاور خارجی پروژه امکان بهره‌برداری از آن تا سقف ۳۰ میلیون مسافر در سال وجود دارد.


gototop