8 مورد از بهترین جاذ...

8 مورد از بهترین جاذبه های توریستی لندن

عده ی کثیری از مردم دنیا فصل شگفت انگیز بهار را برای مسافرت و طبیعت گردی انتخاب می کنند تا اندکی از هیاهوی شهرها رها شده و کمی به ذهن و فکر خود استراحت بدهند. از این حیث ما هم تصمیم گرفتیم یک مقصد گردشگری مرتبط با این موضوع را به شما عزیزان معرفی کنیم تا از آن لذت ببرید. در ادامه با دورونزدیک همراه باشید...

جاذبه ای عجیب از جنگ...

جاذبه ای عجیب از جنگ جهانی اول در فرانسه

امروز قصد معرفی یک جاذبه گردشگری را داریم که به دست بشر ساخته شده و یکی از هولناکترین و عظیم ترین جاذبه های گردشگری دنیا است. این پدیده ی عظیم الجسه گودال لوچناگار نام دارد که به عنوان یک نماد تاریخی شناخته می شود. نمادی که از جنگ جهانی اول به جا مانده و بازگوی حوادث تلخی است که در طول آن جنگ رخ داده است.

بزرگترین فرودگاه جها...

بزرگترین فرودگاه جهان در استانبول

استانبول در حال احداث بزرگترین فرودگاه جهان : اولین فاز از پروژه ساخت سومین فرودگاه شهر استانبول که قرار است با ظرفیت جا به جایی سالانه بیش از ۱۵۰ میلیون مسافر تبدیل به بزرگ ترین فرودگاه جهان شود در حال اجراست. کل بودجه این پروژه ۱۰ میلیارد و ۲۴۷ میلیون یورو برآورد شده که قرار است نخستین مرحله از آن در سال ۲۰۱۸ به بهره برداری برسد.

مسکو (-35 درجه)

مسکو (-35 درجه)

مسکو پایتخت روسیه در اولین ماه سال 2017 با دمای -35 درجه سانتی گراد یکی از سردترین نقاط دنیا در هفته گذشته بود


روح کریسمس در دیزنی...

روح کریسمس در دیزنی لند پاریس

قدم زدن در دیزنی لند در شب‌های کریسمس، حال و هوای دیگری دارد. هر طرف که نگاه می‌کنید، نور و رنگ است. این شهر درست شبیه همان چیزی است که در کتاب داستان‌ها به تصویر کشیده می‌شود. خیابان‌های سنگ‌فرش شده پوشیده از برف زیر نورهای رنگارنگ و کاج های تزیین شده و زیبا کریسمس مناظر زیبایی هستند که فقط در دیزنی لند خواهید دید.

gototop