محدودیت های جدید آمریکا برای گردشگران


محدودیت های جدید آمر...

مجلس نمایندگان آمریکا این هفته به لایحه‌ای رای می‌دهد که در صورت تصویب، ورود به آمریکا برای شهروندان این کشور و سایر کشورها را برای بازدیدکنندگان از این چهار کشور، سخت‌تر می کند. مطابق گزارش روزنامه آمریکایی «لس‌آنجس‌تایمز»، طرح مجلس نمایندگان بعد از گفت‌وگوهای مخفیانه میان مقامات کاخ سفید و رهبران کنگره تهیه شده است.

شهروندان ۳۸ کشور «دوست آمریکا» که مطابق قوانین این کشور در حال حاضر بدون اخذ روادید تا سقف ۹۰ روز می‌توانستند وارد خاک آمریکا می‌شوند، در صورتی که از سال ۲۰۱۱ به ایران، سوریه، عراق یا سودان سفر کرده باشند، بایستی مورد بررسی قرار گیرند.

قوانین جدید آمریکا در زمینه ویزا، همچنین از تمامی این ۳۸ کشور می‌خواهد اطلاعات مربوط به مسافران به خاک آمریکا را در اختیار کاخ سفید قرار دهد. کشورهایی که در همکاری در این زمینه قصور به خرج دهند، از برنامه سفر بدون روادید به آمریکا اخراج خواهند شد.

مجلس نمایندگان آمریکا قرار است روز سه‌شنبه درباره این طرح رأی‌گیری کند. انتظار می‌رود قانونگذاران هر دو حزب به آن رأی مثبت بدهند. اما تصویب آن در مجلس سنا، با یک مشکل احتمالی مواجه است: سناتور پرنفود کالیفرنیا، دیان فاینشتاین، خواستار وضع محدودیت‌هایی بسیار سخت‌‌گیرانه‌تر است.


گروههای خبری


آخرین اخبار

حقایق جالب از هواپیم...

حقایق جالب از هواپیما


مسجد سلطان احمد در ا...

مسجد سلطان احمد در استانبول


ونیز، شهری بر روی آب

ونیز، شهری بر روی آب


آلیانزآرنا، استادیوم...

آلیانزآرنا، استادیوم شگفت انگیز مونیخ


چگونه در سفر، حرفه ا...

چگونه در سفر، حرفه ای عکاسی کنیم؟ارتباط با پشتیبانی

تهران - حقانی - پلاک 53

تلفن تماس : 02143094

support (at) dooronazdik.com

عضویت در خبرنامهgototop