شرکت ایران درنمایشگاه گردشگری 'فیتور'2016


شرکت ایران درنمایشگا...

ایران درنمایشگاه بین المللی گردشگری مادرید، 'فیتور'، با هدف تقویت این صنعت از20 الی 24 ژانویه 2016 (30 دی تا 4بهمن) شرکت می کند.حضور پنج روزه ایران در این نمایشگاه شامل حدود 20 شرکت ایرانی خواهد بود.

غرفه ایران همچنین شامل میزهای اطلاعاتی برای پاسخ به سوال کارشناسان این حوزه و عموم مردم، یک کارگاه صنایع دستی سنتی ایرانی نظیر بافت فرش، چایخانه و مکان پذیرایی از بازدید کنندگان با انواع شیرینی و نوشیدنی‌های محلی ایرانی خواهد بود. این غرفه ضمن برگزاری مسابقات درمورد معرفی ایران، گفت وگوهای اطلاعاتی درمورد ایران و اجرای زنده موسیقی سنتی ایرانی خواهد داشت.

 "محمد محمدی" یکی از دست اندرکاران برگزاری غرفه ایران در این نمایشگاه نیز به افه گفت: هدف ایران برقراری روابط قوی بین دو کشور درصنعت گردشگری، بخصوص جستجوی سرمایه‌گذارانی که خواهان توسعه صنعت گردشگری داخلی باشند، است.

 وی ادامه داد : ایران گزینه‌های بسیاری برای جذب گردشگران وهمچنین گزینه‌های بسیاری برای سرمایه‌گذاری دارد.

 «خوسه مانوئل سوریا» وزیرصنعت، انرژی و گردشگری اسپانیا که سپتامبر گذشته به ایران سفر کرد، در طول این سفر رسمی اشاره کرد که گردشگری بدون شک یکی از بخش‌ها با بیشترین پتانسیل دراقتصاد ایران خواهد بود و به همین دلیل انتظار می‌رود که همکاری بزرگی بین دو کشور در این زمینه وجود داشته باشد.


گروههای خبری


آخرین اخبار

سفری به یاد ماندنی ب...

سفری به یاد ماندنی به بوستون امریکا


چه رازهایی در دل اقی...

چه رازهایی در دل اقیانوس ها نهفته است؟


چین هواپیمایی امارات...

چین هواپیمایی امارات را تحریم کرد


راهنمای اخذ ویزای کا...

راهنمای اخذ ویزای کانادا


تحریم تمامی ایرلاینه...

تحریم تمامی ایرلاینهای کشور قطر


gototop