شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
مقصد
  تاریخ ورود را انتخاب نمایید
  ورود
  تاریخ خروج را انتخاب نمایید
  خروج
  تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید
  کشور مقصد
   مدت سفر را انتخاب نمایید
   تعداد نفرات را انتخاب نمایید
   مقصد
    تاریخ ورود را انتخاب نمایید
    ورود
    تاریخ خروج را انتخاب نمایید
    خروج
    تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید

    خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما بندر عباس دبی

    logo

    بندر عباس

    09:05

    25 January

    24 ساعت و 10 دقیقه

    arrow

    THR

    تغییر فرودگاه

    دبی

    09:45

    26 January

    اطلاعات بلیط هواپیما بندرعباس به دبی

    در این مقاله می خواهیم شما را با خرید بلیط هواپیما بندر عباس به دبی آشنا کنیم. بندر عباس فاصله 242 کیلومتری از شهر دبی در امارات متحده عربی را دارد. مدت پرواز تخمینی بین بندر عباس و شهر دبی حدود بیست دقیقه تخمین زده شده است. پس لازم نیست در هواپیما نگران غذای خود باشید چون مسیر بسیار کوتاهی را تجربه خواهید کرد. در زیر انواع خرید بلیط بندر عباس به دبی را مورد بررسی قرار داده ایم.

    خرید بلیط هواپیما بندر عباس به دبی

    در پرواز به مقصد دبی دو امکان برای خرید بلیط هواپیما بندر عباس به دبی و همچنین بلیط هواپیما دبی به بندر عباس برای مسافرین وجود دارد. خرید بلیط چارتری و بلیط سیستمی.

    خرید بلیط سیستمی بندر عباس به دبی

    بلیط های سیستمی به‌طورمعمول از نظم خاص خود برخوردار هستند و در این سیستم‌ها شرکت‌های هواپیمایی به‌صورت مستقیم بلیط خود را از طریق دفاتر هواپیمایی برای مشتریان خود به فروش می‌رسانند. قابل‌ذکر است که اغلب قیمت‌های این هواپیماها ثابت بوده و امکان استرداد بلیط در صورت کنسل بودن نیز وجود دارد. همچنین چنانچه هواپیما حتی با مسافر خیلی کم به مقصد پرواز کند شرکت هواپیمایی متضرر خواهد بود. پس اگر به دنبال سفر بانظم و زمان دقیق هستید پیشنهاد ما خرید بلیط هواپیما بندر عباس به دبی به‌صورت سیستمی می‌باشد.

    بلیط چارتری بندر عباس به دبی

    بلیط های چارتری در دهه اخیر بیشتر به ارزان بودن شهرت یافته‌اند. در این نوع بلیط ها شرکت هواپیمایی صندلی‌های هواپیما را به افرادی اجاره می‌دهد و آن افراد صندلی‌های اجاره‌ای خود را به فروش مشتریان می‌رسانند. قیمت این نوع بلیط برخلاف بلیط های سیستمی به نسبت ارزان‌تر است و از ملاک‌های اصلی قیمت بلیط میزان عرضه و تقاضای بلیط های هواپیمایی می‌باشد. پس ممکن است در برهه‌هایی از زمان قیمت این بلیط با افزایش مواجه شود. چنانچه زمان دقیق سفر بندر عباس به دبی شما اهمیت چندانی ندارد و اولویت شما بلیط ارزان‌قیمت بندر عباس به دبی است ، پیشنهاد ما خرید بلیط چارتری بندر عباس به دبی است که برای توریست‌ها به‌صرفه‌تر می‌باشد. بهترین زمان سفر به دبی نیز بین ماه‌های نوامبر تا مارس است که در این مواقع با توجه به میزان تقاضای بالای بلیط بندر عباس به دبی قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به دبی به‌صورت چارتری به نسبت بیشتر از باقی ایام سال می‌باشد. با تهیه بلیط هواپیما ارزان قیمت سفر لذت بخشی را تجربه کنید.
    

    ارتباط با پشتیبانی

    support (at) dooronazdik.com

    gototop