رزرو اینترنتی چیست ؟

ارتباط مستقیم و آنلاین با هتلها و شرکتهای هواپیمایی سراسر دنیا و عقدقرار داد و دریافت مستقیم واچر و بلیط را رزرو اینترنتی می گویند.

مزایای رزرو اینترنتی چیست؟

در رزرو اینترنتی شما علاوه بر دامنه انتخاب وسیع , آگاهی و مقایسه قیمت در وقت خود صرفه جوئی کردیدو قیمت مناسب با بودجه خود یافته اید .همچنین یکی از بهترین دلایل انتخاب رزروآنلاین پرداخت ریالی است. برخلاف سیستم چارتر آژانسهای مسافرتی در رزرو آنلاین امکان کنسل کردن رزرو طبق ضوابط هر هتل یا پرواز امکان پذیر است.

آیا در رزرو اینترنتی باید مشخصات واقعی خود را وارد کنم؟

بله. برای صدور بلیط و واچر، نام صحیح و منطبق با اوراق شناسایی الزامی میباشد

چه ساعتی از شبانه روز میتوانم رزرو انجام دهم؟

این سیستم مفتخر است که بصورت 24 ساعته و مداوم قادر به هماهنگی رزرو شما مسافرین گرامی است.نگران ساعت و دقیقه نباشید. زمان از آن شماست

برای اخذ ویزا احتیاج به برگ رزرو هتل دارم آیا سفارت رزرو اینترنتی را قبول میکند؟

بله. برگ رزرو اینترنتی از طریق سایتهای مجاز توسط سفارتخانه ها قابل قبول است

هزینه هتل شامل چه چیزهایی میشود ؟ آیا هتل علاوه بر پولی که آنلاین پرداخت میکنم هزینه دیگری از من دریافت میکند؟

مبلغی که در رزرو از شما دریافت میشود در مراحل رزرو کاملا توضیح داده شده که بابت چیست و در صورت استفاده از امکانات دیگر هتل از قبیل مینی بار لاندری یا امکانات رفاهی هتل و از این قبیل که در واچر قید نشده است هتل به صورت جداگانه هزینه آن را نقدا از شما دریافت میکند. همچنین این اطلاعات را میتوانید در واچر هتل دریافتی مشاهده کنید

بعد از انتخاب پرواز مورد نظر ، چه کاری باید انجام دهم؟

از آنجا که شرکت های هواپیمایی قوانین و مقررات خاصی در خصوص حمل بار، پذیرش مسافر ، جریمه های جابجایی، لغو و سایر خدمات دارند، تمام این قوانین و مقررات مربوط به پرواز ، قبل از تکمیل رزرو و انجام خرید توسط مسافر حتما مطالعه شود.

آیا بدون کارت شتاب میتوانم پرواز و یا هتلی را فقط رزرو کنم؟

در حال حاضر امکان رزرو اتاق و یا پرواز از طریق وبسایت دور و نزدیک میسر نمیباشد و شما پس از انتخاب پرواز و یا هتل مورد نظر، باید حتما با استفاده از کارت شتاب آنرا خریداری نمایید.

از کجا مطمئن شوم که هتلی که رزرو و پرداخت کرده ام، تایید شده است ؟

شما بلافاصله پس از عملیات پرداخت، در صفخه بعد کد پیگیری دریافت میکنید که تمامی جزییات رزرو در آنجا نوشته شده است. همچنین توسط این کد میتوانید رزرو خود را هر زمان دروبسایت دور و نزدیک مشاهده نمایید.

کد پیگیری چیست ؟

کد پیگیری به همراه شماره خرید به شما این امکان را میدهد تا از طریق وبسایت دور و نزدیک به اطلاعات و جزییات خرید خود دسترسی پیدا کنید.

آیا میتوانم تاریخ اتاق و بلیط خریداری شده را تغییر دهم و یا کلا آنرا کنسل کنم؟

بله شما میتوانید درخواست خود را با توجه به شرایط و قوانین شرکت هواپیمایی و هتلی که انتخاب نموده اید، جلوتر به آدرس زیر ایمیل کنید.Support@dooronazdik.comدر نظر داشته باشید که بسیاری از بلیط ها و هتل های ارزان قیمت غیر قابل تغییر و کنسلی میباشند، لزا بر عهده مسافر است که از تمامی این شرایط پیش از اقدام به خرید مطلع شود.

از کجا میتوانم اطلاعات و شماره تماس هتلی را پیدا کنم؟

شما میتوانید در قسمت مربوط به هتلها ، تمامی اطلاعات مربوط به اتاق ها، امکانات و شماره تماس هتل را مشاهده نمایید. چنانچه هر گونه سئوالی داشتید نیز میتوانید برای آدرس زیر ایمیل بفرستید. Support@dooronazdik.com

آیا میتوانم تخت اضافی برای خردسال و یا کودک خود درخواست کنم؟

اطلاعات مربوط به تخت اضافی برای خردسال و کودک را میتوانید در قسمت قوانین مربوط به آن هتل پیدا کنید. در نظر داشته باشید که احتمالا این درخواست شامل هزینه اضافی علاوه بر مبلغی که برای اتاق پرداخت کرده اید، میباشد. شما میتوانید این درخواست را همزمان با رزرو اتاق خود در قسمت درخواست های ویژه انتخاب نمایید و یا اگر اتاق خود را رزرو نموده و هزینه آنرا پرداخت کرده اید، از طریق ما و ایمیل زیر اینکار را انجام دهید. Support@dooronazdik.com

مراحل خرید بلیط:

1- ابتدا نوع پرواز خود را با توجه به یکطرفه و یا رفت و برگشت بودن سفر با انتخاب بر روی قسمت مربوطه، مشخص نمایید/(لازم به ذکر است که دور و نزدیک برای بلیط مسیرها یی که مسافر مستلزم داشتن بلیط دو طرفه میباشد، هیچگونه مسئولیتی ندارد و بر عهده مسافر است تا ازالتزام آن با توجه به قوانین ورود و خروج هر کشور و نوع ویزای خود اطلاع یابد)

2- در قسمت مبدا، اسم شهر و یا کد فرودگاه شهری که از آن پروازتان آغاز میشود را وارد نمایید. (لطفا پس از انتخاب شهر به اسم کشوری که در کنار آن درج شده، دقت نمایید)

3- سپس اسم شهر و یا کد فرودگاه مقصد را در باکس مربوطه وارد کنید.

4- در قسمت تاریخ رفت، زمان شروع پرواز خود را به تاریخ میلادی انتخاب کنید. (میتوانید هم به صورت دستی تاریخ را وارد کرده و یا با کلیک کردن بر روی شکل تقویم داخل باکس ، تاریخ مورد نظر خود را پیدا کنید)

5- همین کار را در قسمت تاریخ برگشت، برای انتخاب تاریخ پابان سفرتان انجام دهید.

6- کلاس پرواز مورد نظر خود را در باکس مربوطه ( نرخ ویژه، اکونومی یا بیزنس کلاس ) انتخاب نمایید

7- تعداد مسافرین را با در نظر گرفتن سن مسافر، در داخل باکس های مربوط به هر کدام، مشخص نمایید

8-در انتهای این بخش، بر روی کلمه جستجو کلیک نمایید

9- در این قسمت، وبسایت دورو نزدیک پس از جستجو ، پروازهای موجود در تاریخ مورد نظرتان را به ترتیب از پایین ترین قیمت اولویت بندی میکند.

10- شما میتوانید پس از یافتن پرواز مورد نظر، با کلیک کردن داخل دایره ، پرواز خود را انتخاب کنید.

11- در این مرحله همچنین این امکان به شما داده شده تا در قسمت فیلترینگ، پرواز مورد نظرتان را با انتخاب کلاس پروازی، تعداد توقفها و همچنین پرواز، هواپیمایی و فرودگاه مورد دلخواه خود را، دقیقا مشخص نمایید

12- توجه داشته باشید که در این مرحله ابتدا فقط پرواز رفت ، مشخص میشود.

13- پس از انتخاب پرواز رفت، پرواز برگشت مورد نظر را به همین ترتیب مشخص کنید./توجه: پس از پایان این مرحله ، قیمت نهایی بلیط و همچنین قوانین مربوط به پرواز نوشته شده که به مسافرین تآکید میشود که قوانین مربوطه را حتما مطالعه نمایند./ این قست ازین جهت حائز اهمیت است که هر پرواز و هر ایرلاینی قوانین مربوط به خود را جهت تغییر ، لغو ، میزان بار و استرداد بلیط و ...را دارد. بطور مثال بلیط بسیاری از ایرلانهای مقرون به صرفه که نرخهای پایین تری دارند، غیر قابل استرداد میباشند و مسافر حتما باید قبل از تکمیل فرآیند خرید از آن اطلاع یابد.

14- در مرحله بعد و قبل از پرداخت وجه ، چنانچه از قبل عضو وبسایت دور و نزدیک شده اید، فقط پست الکترونیکی و رمز ورود خود را وارد نموده در غیر اینصورت اطلاعات مورد نیاز را بطور دقیق در قسمت ثبت نام وارد نمایید.

15- در آخر مشخصات کامل خود را اعم از نام و نام خوانوادگی ، شماره پاسپورت ، تاریخ انقضا و سایر موارد را عینا از پاسپورت مسافرین وارد نموده و پس از مطالعه کامل قوانین و مقررات وبسایت دور و نزدیک، رزرو خود را تکمیل کرده به مرحله پرداخت بروید.ارتباط با پشتیبانی

support (at) dooronazdik.com

gototop