قوانین و مقررات

1.اطلاعات درج شده در سایت، اعم از عوارض و مالیات، حق سرويس، اتاقها، صندلی پروازی، صبحانه، ناهار، شام، استخر و سونا، اینترنت، رستوران، ترانسفر فرودگاهی و كليه امكانات و توضیحاتی كه نمایش داده می شود، عينا و مستقیم از سیستم هتل و ایرلاین مربوطه استخراج شده و بر روی سايت نمايش داده شده است، لذا كليه مسئوليت های مربوط به اطلاعات بر عهده کارگزار مورد نظر ميباشد.

2.كليه رزروهای نهايی شده (بعد از پرداخت) که در مواردي خیلی خاص (اشتباهات سیستمی، مشاهده مشكلات در رزرو، دلايل امنيتی، همزمانی رزرو با افراد بلند پايه، اشتباهات کارگزار و يا كارمندان رزرواسيون) ، چند ساعت ( اداری ) پس از رزرو لغو شده اند، سعي مي گردد رزرو ديگری در همان زمان برای مسافر تهيه شده و يا وجه به مسافر بازگردد.

3.در صورت بروز مشکل در پرداخت آنلاین بطوریکه وجه به حساب این شرکت واریز نگردیده باشد، رزرو قطعی نخواهد بود و این موضوع حداکثر طی 24 ساعت کاری به اطلاع مسافر خواهد رسید.

4.قوانین کنسلی هر رزرو مربوط به قوانین همان رزرو می باشد و در هر رزرو متفاوت می باشد. درصورت تمایل به کنسلی ابتدا با مسئول رزرو خود بابت هزینه کنسلی هماهنگ شده و بعد اقدام به ارسال درخواست نمایید، قوانین مرتبط به کنسلی در مراحل رزرو نمایش داده خواهد شد.

5.طبق مقررات سازمان هواپیمایی کشوری، مسئولیت کنسلی، تاخیر یا تعجیل در زمان انجام پرواز، بر عهده‌ی شرکت هواپیمایی برگزار کننده‌ی پرواز است.

6.لغو یا تاخیر بیش از دو ساعتِ پرواز، جریمه‌ی کنسلی را شامل نمی‌شود. در این صورت مسافر فرم درخواست استرداد بدون جریمه را پر می‌کند.لازم به ذکر است که اگر پرواز رفت و برگشت از دو ایرلاین مختلف باشند، در صورت لغو پرواز رفت یا انصراف مسافر از پرواز به دلیل تاخیر بیش از دو ساعت، ممکن است لغو پرواز برگشت شامل جریمه‌ی کنسلی شود.

7.زمان ورودو خروج مسافر به/از هر هتل، متفاوت می باشد و مسافر موظف است طبق زمان‌بندی هتل عمل نماید.در صورت نیاز به تحویل اتاق زودتر از زمان مورد نظر و یا تخلیه دیرتر از زمان اعلام شده حتما هماهنگی قبلی انجام پذیرد.

8.از آنجایی که خدمات اين شرکت فقط در بر گیرنده‌ی رزرو هتل و پروازهای داخلی و خارجی است هيچگونه مسئوليتی در قبال مواردی مانند استقبال فرودگاهی و قطار ، حمل و نقل، پارکینگ، اجاره‌ی خودرو ,كيفيت اتاق و صندلی پروازی ، كيفيت غذا و خدمات غيره را ندارد.

9.همراه داشتن مدارک شناسایی در زمان مراجعه به هتل و پرواز الزامی است . مسئولیت هرگونه مغایرت در صحت اطلاعات پاسپورت (تمامی اطلاعات باید به انگلیسی و مطابق با پاسپورت وارد شود) بر عهده مسافر خواهد بود.و این شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات نادرست مسافران بر عهده‌ی نخواهد داشت .لازم به ذکر است پاسپورت مسافرین در پروازهای بین المللی میبایست دارای حداقل 6 ماه اعتبار باشد.

10.استفاده از امکاناتی نظیر خوراکی و نوشیدنی، سونا، جکوزی، استخر، اینترنت و... ممکن است هزینه‌ی اضافی داشته باشد که مستقیما توسط مسافر به هتل پرداخت می گردد.

11.اگر رزرو توسط مسافر لغو شود، طبق توافق هزینه کنسلی کسر گردیده و بازپرداخت الباقی تنها از طریق شماره‌ی حساب یا کارت بانکی که اعلام شده است، خواهد بود. روند بازپرداخت وجه ممکن است تا 10 روز کاری به طول انجامد.

12.اگر کنسلی دقایقی پس از رزرو انجام گیرد باز هم ممکن است شامل جریمه شود.

13.اطلاع رسانی در خصوص خرید و استرداد، از طریق پیام کوتاه و پست الکترونیکی انجام می‌پذیرد، لذا مسئولیتِ صحتِ شماره تلفن همراه و پست الکترونیکی به عهده‌ی خریدار است.

14.کلیه عملیات خرید بلیت در این سایت مشمول قوانین جاری تجارت الکترونیک بوده و هرگونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. خریدار بدینوسیله اظهار می نماید که از کلیه قوانین و مقررات پرداخت آنلاین آگاهی کامل دارد.

15.توجه: خدمات و محتوای عرضه شده توسط وب‌سایت جهت استفاده‌ در این وب‌سایت تولیدمی‌شوند. هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت دور ونزدیک و لینک به مطلب مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت.

16.كساني كه به هر شكل در سامانه رزرو ايجاد مزاحمت و اختلال نمايند ، اعم از ايجاد رزروهاي موقت و متعدد يا تماسهای تلفني و غيره ، با استناد به قانون تجارت الکترونیک و به عاملیت پلیس فتا ( پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات) برخورد جدی صورت گرفته و مراتب جهت پيگيری به دستگاه قضايی ارجاع داده خواهد شد.

17.ثبت نام: ثبت نام در این سایت محدودیتی نداشته و رایگان است و قوانین و مقررات سایت از طرف کاربر لازم‌ الاجرا می باشد. خريدار در کليهی مراحل خريد و يا استرداد بليت معترف به آگاهي کامل از قوانين بليتهای جاری و همچنين نحوه ی خريد و سوار شدن به هواپيما بر اساس مکانيزم بلیت‌های الکترونیکی و قوانین هتل می‌باشد. در صورت موافقت با این قوانین، بر روی چک‌ باکس کلیک کرده و فرآیند ثبت‌نام را کامل نمایید.

18.

از انجایی که پذیرش مسافران در فرودگاه فقط با ارائه کارت ملی یا گذرنامه امکان پذیر می باشد، لذا مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده (نام و نام خانوادگی، شماره کارت ملی،  شماره گذرنامه،  تاریخ اعتبار و...) به عهده خریدار می باشد.

مسافر نوزاد کمتر از دو سال، مسافر کودک بین دو تا دوازده سال و مسافر بزرگسال بیش از دوازده سال می باشد. در صورت بروز هر گونه اشتباه در وارد کردن رده سنی ، مسئولیت آن با خریدار خواهد بود .

به همراه داشتن مجوز پرواز از مرکز پزشکی هوایی "هما" در موارد زیر الزامی می باشد:

برای خانم هاي باردار(بالای 28 هفته) ، افرادي كه دچار بيماري هاي قلبي ـ عروقي، تنفسي، صرع، آنمي و ديابت مي باشند ، بیمارانی که داروهاي تضعيف كننده سيستم ايمني مصرف مي كنند ، بيماران دياليزي و مسافريني كه در طول سفر نياز به كمك شخص ديگري داشته باشند و يا هر نوع شرايطي كه سبب منع سفر هوايي گردد.ارتباط با پشتیبانی

support (at) dooronazdik.com

gototop