شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
مقصد
  تاریخ ورود را انتخاب نمایید
  ورود
  تاریخ خروج را انتخاب نمایید
  خروج
  تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید
  کشور مقصد
   مدت سفر را انتخاب نمایید
   تعداد نفرات را انتخاب نمایید
   مقصد
    تاریخ ورود را انتخاب نمایید
    ورود
    تاریخ خروج را انتخاب نمایید
    خروج
    تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید

    خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما هامبورگ تهران

    اطلاعات بلیط هواپیما هامبورگ تهران

    فرودگاه هامبورگ بین اروپای شرقی و شمالی قرار گرفته است و در میان 16 فرودگاه بین المللی آلمان مقام برتر و بالایی را به خود اختصاص داده است. فرودگاه هامبورگ بهترین گزینه برای خرید بلیط هواپیما هامبورگ تهران می ‌باشد. می ‌توانید به راحتی مبدأ و مقصد و نوع بلیط خود را به همراه کلاس پرواز و تعداد مسافرانی که همراه شما هستند در سایت ما وارد و تاریخ مورد نظر خود را جستجو نمایید. البته این نکته را به خاطر داشته باشید که در هنگام رزرو بلیط سن کودک خود را اگر زیر 2 سال هست و یا اگر از 2 تا 12 سال هست را به درستی وارد نمایید.

    امکانات فرودگاه هامبورگ آلمان

    فرودگاه Hamburg Airport که به زبان بومی flughafen Hamburg-Fuhlsbüttel خطاب هم می‌ شود. این فرودگاه دارای کد IATA: HAM – ICAO: EDDH می ‌باشد و طول این فرودگاه 3250 متر اعلام شده است. عرض جغرافیایی 53.6303 و طول جغرافیایی 9.98833 و همچنین فرودگاه هامبورگ در ارتفاع 16 متری از سطح دریا می ‌باشد و یکی از مزایا مهم خرید بلیط از این فرودگاه فاصله کوتاه آن از شهر می‌ باشد. این فرودگاه بسیار مدرن طراحی شده است و دارای امکاناتی چون رستوران‌ها، مغازه‌های مدرن و لوکس، امکان اتصال به WiFi و ... هم هست.

    پرواز مستقیم هامبورگ به تهران

    هنگامی که بلیط هواپیما تهران هامبورگ را برای سفر خود تهیه می‌کنید، می ‌توانید بلیط برگشت خود را هم تهیه کنید و از طریق ایرلاین ایران ایر IRAN AIR مستقیماً به تهران پرواز داشته باشید. ساعت پرواز هامبورگ تهران: 5 ساعت و 11 دقیقه فاصله هوایی هامبورگ تهران: 3763 کیلومتر

    خطوط هوایی غیر مستقیم هامبورگ

    شما با خرید بلیط یکی از ایرلاین های معتبر زیر می ‌توانید اول به یکی از کشورهای مقصد پرواز نمایید و سپس از آن کشور به تهران و یا هامبورگ آلمان سفر نمایید. خرید بلیط هامبورگ ایرلاین پگاسوس خرید و رزور بلیط هامبورگ آلمان با ایرلاین پگاسوس که این فرودگاه در استانبول قرار دارد و زمان تقریبی پرواز 11 ساعت و 50 دقیقه می ‌باشد. خرید بلیط هامبورگ ایرلاین ترکیش خرید و رزور بلیط هامبورگ آلمان با ایرلاین ترکیش که این فرودگاه در استانبول قرار دارد و زمان تقریبی پرواز 7 ساعت و 55 دقیقه می ‌باشد. خرید بلیط هامبورگ ایرلاین ایرفلوت خرید و رزور بلیط هامبورگ آلمان با ایرلاین ایرفلوت که این فرودگاه در مسکو روسیه قرار دارد و زمان تقریبی پرواز 8 ساعت و 20 دقیقه می ‌باشد. خرید بلیط هامبورگ ایرلاین امارات خرید و رزور بلیط هامبورگ آلمان با ایرلاین امارات که این فرودگاه در دبی امارات متحده عربی قرار دارد و زمان تقریبی پرواز 10 ساعت و 30 دقیقه می‌ باشد. خرید بلیط هامبورگ با ایرلاین اتحاد خرید و و رزور بلیط هامبورگ آلمان با ایرلاین اتحاد که این فرودگاه در ابوظبی امارات متحده عربی قرار دارد و زمان تقریبی پرواز 12 ساعت و 35 می ‌باشد. خرید بلیط هامبورگ با ایرلاین قطرایرویز خرید و رزور بلیط هامبورگ آلمان با ایرلاین قطرایرویز که این فرودگاه در دوهه قطر قرار دارد و زمان تقریبی پرواز 15 ساعت و 10 دقیقه و می‌ باشد. خرید بلیط هامبورگ با ایرلاین لوفت هانزا خرید و رزور بلیط هامبورگ آلمان با ایرلاین لوفت هانزا که این فرودگاه در فرانکفورت آلمان قرار دارد و زمان تقریبی 7 ساعت و 20 دقیقه می ‌باشد. خرید آسان و راحت بلیط هواپیما را تجربه کنید.
    

    ارتباط با پشتیبانی

    support (at) dooronazdik.com

    gototop