شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
مقصد
  تاریخ ورود را انتخاب نمایید
  ورود
  تاریخ خروج را انتخاب نمایید
  خروج
  تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید
  کشور مقصد
   مدت سفر را انتخاب نمایید
   تعداد نفرات را انتخاب نمایید
   مقصد
    تاریخ ورود را انتخاب نمایید
    ورود
    تاریخ خروج را انتخاب نمایید
    خروج
    تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید

    خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما کرمان مشهد

    سیستمی

    logo

    کرمان

    19:00

    W51059

    1 ساعت و 30 دقیقه

    arrow

    مشهد

    20:30

    اکونومی

    اطلاعات بلیط هواپیما کرمان به مشهد

    برای سفر کرمان به مشهد مانند اکثر سفرها، سفر هوایی بهترین انتخاب است. مهم ترین کار برای این سفر خرید بلیط هوایی کرمان به مشهد است. فاصله ی کرمان تا شهر مقدس مشهد حدوداً ۷۱۰ کیلومتر است. این فاصله توسط هواپیما تقریباً در یک ساعت طی می شود.

    سفر هوایی کرمان مشهد

    یکی از سفرهای مورد علاقه ی مردم کرمان هم مانند سایر مردم ایران سفر به اماکن مذهبی خصوصاً مشهد مقدس است. مشهد پایتخت معنوی ایران و جزء مسافرپذیر ترین شهرهای ایران است. با وجود مشغله های کاری، اکثر مردم دوست دارند که وقت خود را به جای صرف کردن در مسیر، در شهر مقصد صرف کنند و از آن جهت که هواپیما سریع ترین و راحت ترین و کم‌خطرترین وسیله ی نقلیه است ترجیح اکثر مردم سفر هوایی است. شما برای سفر هوایی کرمان مشهد ابتدا باید بلیط تهیه کنید. قیمت بلیط هوایی کرمان به مشهد نسبت به روز و مناسبت های آن و نوع شرکت خرید بلیط متغیر خواهد بود. اما به نسبت مزیت هایی که سفر هوایی دارد، قیمت بلیط آن بسیار ارزان تر و مناسب تر از بلیط سفر با وسیله های دیگر است.

    خرید بلیط هواپیما کرمان مشهد

    برای خرید بلیط هوایی کرمان به مشهد و همچنین بلیط مشهد کرمان برای بازگشت خود، شما می توانید از دو روش اقدام کنید. روش اول اینکه با مراجعه به سایت های معتبر فروش بلیط و با انتخاب مقصد، روز و تاریخ و ساعت سفر و پرداخت مبلغ آن از درگاه مجازی، بلیط هوایی کرمان به مشهد خود را خریداری کنید. روش دوم این که می توانید با مراجعه ی حضوری خود به مراکز و آژانس های فروش بلیط، بلیط کرمان به مشهد را تهیه کنید. اما در نظر داشته باشید که برای خرید بلیط خود باید کارت شناسایی خودتان را همراه داشته باشید. البته این روش وقت گیرتر و زمان برتر از روش اول است. در ضمن برای خرید بلیط هوایی کرمان به مشهد خود می توانید بلیط چارتر تهیه کنید بلیط چارتر اغلب ارزان تر از بلیط معمولی است. اغلب شرکت هایی هستند که بلیط های یک مسیر هوایی را یک جا با قیمت کم خریداری می کنند و آن را به سایر شرکت ها می فروشند اما گاهی چند صندلی خالی و چند بلیط دست شرکت می ماند و اگر هواپیما پرواز کند بلیط های باقی مانده برای آن شرکت ضرر محسوب می شود ،بنابراین شرکت، آن ها را قبل از پرواز و در آخرین لحظات با قیمت ارزان به فروش می رساند و این همان بلیط چارتر است. اگر شما وقت کافی دارید و می توانید صبر کنید بهتر است بلیط کرمان مشهد چارتر را با قیمت ارزان تهیه کنید. با تهیه بلیط هواپیما ارزان قیمت سفر لذت بخشی را تجربه کنید.
    

    ارتباط با پشتیبانی

    support (at) dooronazdik.com

    gototop