شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
مقصد
  تاریخ ورود را انتخاب نمایید
  ورود
  تاریخ خروج را انتخاب نمایید
  خروج
  تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید
  کشور مقصد
   مدت سفر را انتخاب نمایید
   تعداد نفرات را انتخاب نمایید
   مقصد
    تاریخ ورود را انتخاب نمایید
    ورود
    تاریخ خروج را انتخاب نمایید
    خروج
    تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید

    خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما رشت مشهد

    چارتری

    logo

    رشت

    12:30

    B9905

    1 ساعت و 45 دقیقه

    arrow

    McDonnell Douglas MD-82

    مشهد

    14:15

    اکونومی Y

    اطلاعات بلیط هواپیما رشت مشهد

    راه های متعددی برای سفر از رشت به مشهد و بالعکس وجود دارد. یکی از این راه ها، مسیر هوایی می باشد. پس با ما همراه باشید تا با سفر با هواپیما و تهیه بلیط هواپیما شما را آشنا کنیم. بلیط هواپیما رشت مشهد توسط ایرلاین های مختلفی ارائه می شود. شما می توانید بهترین و مناسب ترین بلیط ها را برای خود از لحاظ قیمت و ساعت رزرو کنید.

    قیمت بلیط هواپیما رشت مشهد

    بلیط های هواپیما در دو نوع سیستمی و چارتری عرضه می شوند. در نوع چارتری قیمت بلیط نسبت به نوع سیستمی بسیار پایین است و هزینه های سفر می تواند با خرید این نوع بلیط کاهش چشم گیری داشته باشد. در نوع سیستمی بلیط ها طبق قوانین حاکم بر کشور ارائه می شود و قیمت های آن معمولاً دارای ثبات می باشد. یکی از معایب بلیط های چارتری این است که شما نمی توانید وقت سفر را تعیین کنید. لذا، باید قبل از این که به خرید بلیط چارتری اقدام کنید، خود را برای سفر آماده کنید؛ زیرا ممکن است وقت کافی برای آماده شدن را نداشته باشید. در نوع سیستمی شما می توانید بدون هیچ گون دغدغه ای با صرف هزینه بیشتر تاریخ و ساعت پرواز خود را تعیین کنید. اگر شما در فصول سال مانند بهار و تابستان که تعداد سفرها به بالاترین حد خود می رسد، قصد سفر به مشهد یا رشت را دارید بهتر است چند روز تا چند هفته قبل برای رزرو و یا خرید بلیط هواپیما رشت مشهد اقدام کنید، تا بدون هیچ گونه دغدغه‌ای به مسافرت بپردازید و از سفر با هواپیما لذت ببرید.

    جزئیات بلیط هواپیما رشت مشهد

    هر پروازی ویژگی های خاص خود را دارد، پروازهای رشت مشهد نیز ویژگی‌های خاصی را دارا می باشند. از جزئیات پرواز رشت مشهد می‌توان به کلاس پرواز، نام ایرلاین ارائه‌کننده بلیط، تاریخ و ساعت دقیق پرواز، قیمت بلیط، نوع پرواز، امکانات و خدمات ارائه شده پرواز اشاره کرد که با در اختیار داشتن این موارد می توانید به رزرو بلیط هواپیما رشت مشهد و همچنین بلیط بازگشت خود، بلیط مشهد رشت، اقدام کنید. با خرید بلیط هواپیما از ما با بهترین کیفیت سفر کنبد.
    

    ارتباط با پشتیبانی

    support (at) dooronazdik.com

    gototop