شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
مقصد
  تاریخ ورود را انتخاب نمایید
  ورود
  تاریخ خروج را انتخاب نمایید
  خروج
  تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید
  کشور مقصد
   مدت سفر را انتخاب نمایید
   تعداد نفرات را انتخاب نمایید
   مقصد
    تاریخ ورود را انتخاب نمایید
    ورود
    تاریخ خروج را انتخاب نمایید
    خروج
    تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید

    خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما ساری تهران

    سیستمی

    logo

    ساری

    21:05

    IR3321

    1 ساعت و 15 دقیقه

    arrow

    Alenia ATR-72

    تهران

    22:20

    اکونومی N

    اطلاعات بلیط هواپیما ساری تهران

    با خرید بلیط هواپیما ساری تهران به راحتی و بدون دغدغه ترافیک و طولانی بودن زمان از سفر خود لذت ببرید. شما می توانید به راحتی بلیط هواپیما ساری تهران را بدون از دست دادن وقت به صورت آنلاین تهیه نمایید. یکی از رایج ترین راه های سفر کردن از شهر های زیبای شمالی به تهران استفاده از مسیر های زمینی مانند جاده هراز و چالوس است، اما برای خیلی از افراد به دلایل مختلف مانند سفر های کاری یا به دلیل بیماری، طی کردن این مسیر ها کمی طولانی است و در این موارد خرید بلیط هواپیما ساری به مقصد تهران یا بلیط تهران ساری برای بازگشت از سفر بهترین گزینه است.

    بلیط هواپیما ساری تهران

    برای سفر کردن به تهران دیگر لازم نیست که سختی های زیادی را تحمل کنید تا با اتوبوس یا ماشین شخصی خود جاده های پرپیچ و خم را طی کنید تا در نهایت به مقصد خود برسید. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به دلیل سفرهای کاری زیاد یا بیماری های سخت نتوانید همیشه از طریق جاده به تهران سفر کنید، در این موارد بهترین گزینه برای سفر ، تهیه بلیط هواپیما ساری تهران است. شما با مراجعه به سایت ما خواهید دید که در ساعت های مختلف روز، پرواز های ساری تهران موجود است و قادر هستید که بدون مراجعه حضوری به دفاتر خرید بلیط هواپیما، به صورت آنلاین رزرو خود را در هر ساعت شبانه روز انجام دهید. شما می توانید با رزرو بلیط از سایت ما با قیمت مناسبی بلیط خود را رزرو یا خریداری کنید . از مواردی که مورد توجه مسافران است، خطوط هواپیمایی است که سفر را انجام می دهد. شرکت ايران اير با ارائه مطمئن ترین خدمات، مسیر ساری به تهران را در ساعات مختلف روز به بهترین شکل ممکن بدون تاخیر انجام می دهد.

    بلیط چارتر ساری تهران

    می توانید بلیط هواپیما ساری تهران را به صورت یک طرفه یا به صورت رفت و برگشتی رزرو نمایید ، بلیط هواپیما ساری تهران بسته به موارد مختلف، قیمت های متفاوتی دارد و از رنج حدودا 120 هزار تومان شروع شده و تا 250 هزار تومان هم ممکن است تغییر کند. اما اگر این حد از هزینه برای شما ممکن نیست بهترین کار رزرو بلیط چارتری ساری تهران است. منظور از بلیط های چارتری بلیط هایی است که در لحظات آخر لغو شده یا خطوط هواپیمایی برای پر کردن صندلی های پرواز خود قیمت صندلی ها را پایین می‌ آورد. شما می توانید با مراجعه به سایت ما هر لحظه اطلاعات کافی در رابطه با تمامی قیمت ها و تاریخ ها را کسب کنید. بلیط های چارتری معمولا از قیمت های حدود 90 تومان شروع می شود. بلیط هواپیما خود را ارزان خریداری کنید.
    

    ارتباط با پشتیبانی

    support (at) dooronazdik.com

    gototop