شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
مقصد
  تاریخ ورود را انتخاب نمایید
  ورود
  تاریخ خروج را انتخاب نمایید
  خروج
  تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید
  کشور مقصد
   مدت سفر را انتخاب نمایید
   تعداد نفرات را انتخاب نمایید
   مقصد
    تاریخ ورود را انتخاب نمایید
    ورود
    تاریخ خروج را انتخاب نمایید
    خروج
    تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید

    خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما سیرجان تهران

    سیستمی

    logo

    سیرجان

    19:35

    W51072

    1 ساعت و 45 دقیقه

    arrow

    تهران

    21:20

    اکونومی

    مسیر سیرجان تهران

    شهر سیرجان جزء مناطق ویژه اقتصادی و صنعتی کشور محسوب می‌گردد و با توجه به موقعیت جغرافیایی و فضای سبز مطلوب و بافت تاریخی آن, مدت هاست که مورد توجه ویژه قرار گرفته است. این شهر در 960 کیلومتری تهران و 175 کیلومتری کرمان و در تقاطع راه های ارتباطی کرمان–شیراز و یزد–بندرعباس واقع شده است. شهر سیرجان دارای فرودگاه است و دارای پرواز هر روز سیرجان-تهران و برعکس می باشد. با اینکه می دانیم رفتن به سیرجان از راه های مختلف چون قطار, خودرو و اتوبوس امکان پذیر است اما زمان شما بسیار باارزش است و شما می توانید با خرید بلیط هواپیما سیرجان تهران با قیمت ارزان و مناسب در مدت زمان سفر و هزینه خود صرفه جویی کنید .با آژانس دورو نزدیک, سفری کوتاه و لذت بخش همراه با آرامش را تجربه کنید.

    چرا هواپیما

    فاصله بین سیرجان-تهران تقریباً 970 کیلومتر است که مدت زمان این سفر با خودروی شخصی 10 ساعت و 13 دقیقه, با اتوبوس 11 ساعت و 38 دقیقه, با قطار 10 ساعت و 38 دقیقه و با هواپیما 1 ساعت و 30 دقیقه برآورد شده است. بنابراین تصمیم و انتخاب بهترین, مطمئن ترین و ایمن ترین راه سفر با خود شماست و این را هم در نظر داشته باشید که ارزش زمان و هزینه شما بسیار بیشتر از آن چیزی است که حتی تصورش را می‌کنید.

    چگونگی تهیه بلیط هواپیمای سیرجان-تهران

    آژانس مسافرتی دور و نزدیک با به کارگیری نیروهای متخصص و خلاق و پیگیر, سامانه آنلاین خرید بلیط هواپیما را با ساده ترین راه دسترسی و کمترین هزینه، طراحی و به روز رسانی کرده است. با دور و نزدیک دیگر نگرانی شما برای هر سفری معنایی نخواهد داشت. چون شما میتوانید به راحتی با ورود به صفحه https://dooronazdik.com/ و انتخاب بلیط موردنظر خود از جمله بلیط سیرجان تهران و بلیط تهران سیرجان و همچنین با پرداخت آنلاین هزینه، با خیالی آسوده سفر کنید. بلیط هواپیما خود را ارزان خریداری کنید.
    

    ارتباط با پشتیبانی

    support (at) dooronazdik.com

    gototop