شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
مقصد
  تاریخ ورود را انتخاب نمایید
  ورود
  تاریخ خروج را انتخاب نمایید
  خروج
  تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید
  کشور مقصد
   مدت سفر را انتخاب نمایید
   تعداد نفرات را انتخاب نمایید
   مقصد
    تاریخ ورود را انتخاب نمایید
    ورود
    تاریخ خروج را انتخاب نمایید
    خروج
    تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید

    خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما تبریز مشهد

    سیستمی

    logo

    تبریز

    09:00

    I35615

    2 ساعت

    arrow

    مشهد

    11:00

    اکونومی A

    چارتری

    logo

    تبریز

    13:45

    B9901

    2 ساعت

    arrow

    Airbus A300-600/600C/601

    مشهد

    15:45

    اکونومی Y

    اطلاعات بلیط هواپیما تبریز مشهد

    پرواز از شمالی ترین نقطه ایران به شرقی ترین منطقه. مسافت دراز و طولانی از تبریز به مشهد ممکن است یکی از سخت ترین مشکلات سفر به این مکان زیبا، تاریخی و مذهبی باشد و حتی گاه افراد زیادی را از سفر به مشهد منصرف کند. مشهد سالانه میزبان گردشگران و مسافران زیادی از نقاط مختلف ایران است و مردم زیادی را نیز از تبریز با مقاصد گوناگون به سمت خود می کشاند. ممکن است افراد زیادی سفر تبریز- مشهد را از طریق خودروی شخصی خود و بعضی از طریق وسایل نقلیه عمومی انتخاب کنند که هرکدام مزایا و معایب خود را دارد، اگر چه سفر با خودرو شخصی به شما امکان استراحت های بسیاری در بین راه خواهد داد، اما استهلاک ماشین، هزینه سوخت، خطرهای احتمالی، هزینه خوراک و گاه هزینه مکان هایی که شب برای اقامت انتخاب می کنید ممکن است بسیار زیاد باشد و یا استفاده از وسیله نقلیه عمومی گرچه می تواند به صرفه تر باشد، اما سختی ها و کوفتگی های پس از آن نیاز به چند روز استراحت خواهد داشت.

    سفر هوایی به مشهد

    استفاده از هواپیما راحت ترین و به صرفه ترین راه برای سفر از مشهد به تبریز می تواند باشد، علاوه بر ذخیره زمان، هزینه و ... خیال شما از بابت خطرهای راه نیز بسیار کمتر خواهد بود. و در مدت زمان کوتاهی شما را میهمان مشهد مقدس خواهد کرد. علاوه بر کم کردن سختی ها مسیر و کوتاه کردن مدت زمان سفر از تبریز به مشهد، زیبایی های طبیعی و تغییر آب و هوایی که در ارتفاعات بالا و از شیشه هواپیما نظاره گر آن خواهید بود با هیچ چیز قابل مقایسه نخواهد بود.

    خرید بلیط هواپیما تبریز به مشهد

    تنها با خرید بلیط هواپیمای تبریز به مشهد، امنیت، آرامش و سفری خوش را برای خود و همراهانتان رقم بزنید. همچنین می‌توانید در زمان خرید بلیط تبریز به مشهد، بلیط مشهد به تبریز را نیز برای بازگشت خود رزرو کنید. آژانس هواپیمایی دور و نزدیک با ارائه و عرضه بلیط تبریز به مشهد و ارائه راهنمایی های لازم سفری خوش را به شما هدیه خواهد کرد. بلیط هواپیما را با بهترین قیمت تهیه کنید.
    

    ارتباط با پشتیبانی

    support (at) dooronazdik.com

    gototop