شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
مقصد
  تاریخ ورود را انتخاب نمایید
  ورود
  تاریخ خروج را انتخاب نمایید
  خروج
  تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید
  کشور مقصد
   مدت سفر را انتخاب نمایید
   تعداد نفرات را انتخاب نمایید
   مقصد
    تاریخ ورود را انتخاب نمایید
    ورود
    تاریخ خروج را انتخاب نمایید
    خروج
    تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید

    خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما تبریز مونترال

    logo

    تبریز

    03:20

    22 June

    22 ساعت و 55 دقیقه

    arrow

    9h 40m

    مونترال

    17:45

    22 June

    اطلاعات بلیط هواپیما تبریز به مونترال

    مونترال که پس از تورنتو دومین شهر بزرگ کانادا می باشد تاریخچه ای غنی دارد. در این شهر ملت ها و فرهنگ های مختلفی را خواهید دید. با تهیه بلیط هواپیما تبریز به مونترال به این شهر که در قسمت جنوب غربی استان کبک کانادا واقع شده است خواهید رفت. از آنجا که مردم مونترال اکثرا فرانسه زبان هستند دومین شهر بزرگ بعد از پاریس به شمار می آید، البته مردم انگلیسی زبان و مهاجر نیز دارد. مونترال گذشته ای تاریخی دارد و رفتن به آنجا پر از تجربه خواهد بود.

    برای رزرو بلیط هواپیما تبریز به مونترال می توانید به صورت اینترنتی اقدام کنید و مشخص کنید که بلیط یک طرفه می خواهید و یا دوطرفه. در این هنگام باید مبدا یعنی تبریز و مقصد یعنی مونترال را در سایت مشخص کنید و تعداد مسافران را ذکر کنید. هم چنین باید مشخص کنید که مسافران بزرگسال، کودک و یا نوزاد هستند. تاریخی که قصد سفر به مونترال را دارید مشخص کنید و گزینه جستجو را بزنید تا لیستی از پروازها برایتان به نمایش دربیاید. در این قسمت امکان انتخاب نوع پرواز به صورت مستقیم یا با مقصدهای متعدد وجود دارد. قیمت بلیط هواپیما تبریز به مونترال مناسب است و می توانید آن را با سایر سایت های فروش بلیط مقایسه کنید. بلیط هواپیما مونترال تبریز

    اطلاعاتی درباره بلیط هواپیما تبریز به مونترال

    وقتی بلیط هواپیما تبریز به مونترال را رزرو می کنید اطلاعات کامل تری نظیر قوانین حمل بار، فرودگاه و ... برایتان به نمایش در خواهد آمد. این امکان برای مسافران عزیز در نظر گرفته شده است که جستجوی بلیط خود را بر اساس موردی که برایشان اهمیت دارد انجام دهند، بدین گونه لازم نیست وقت زیادی را صرف پیدا کردن بلیط هواپیما تبریز به مونترال کنند و تنها بلیط هایی برایشان به نمایش درمی آید که خواستار آن هستند. مثلا می توانید جستجوی بلیط را بر اساس قیمت و یا نوع ایرلاین انجام دهید. مزیت خرید اینترنتی بلیط هواپیما به مونترال صرفه جویی در وقت خواهد بود و اگر به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

    بلیط هواپیما

    

    ارتباط با پشتیبانی

    support (at) dooronazdik.com

    gototop