شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
مقصد
  تاریخ ورود را انتخاب نمایید
  ورود
  تاریخ خروج را انتخاب نمایید
  خروج
  تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید
  کشور مقصد
   مدت سفر را انتخاب نمایید
   تعداد نفرات را انتخاب نمایید
   مقصد
    تاریخ ورود را انتخاب نمایید
    ورود
    تاریخ خروج را انتخاب نمایید
    خروج
    تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید

    خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما تهران جیرفت

    سیستمی

    logo

    تهران

    06:25

    W54575

    2 ساعت

    arrow

    جیرفت

    08:25

    اکونومی

    آشنایی با جیرفت

    بهترین زمان برای سفر به جیرفت در اواخر زمستان و اوایل بهار می باشد و شما میتوانید برای سفر به جیرفت از اتوبوس، قطار یا هواپیما استفاده کنید.همچنین برای خرید بلیط هواپیما تهران جیرفت به یکی از شرکتهای هواپیمایی مراجعه کنید و یکی از پروازهای هفته به این شهر را رزرو نمایید. یا از طریق سایتهای فروش بلیط اقدام به رزرو بلیط نمایید. اگر هم به دنبال خرید بلیط ارزانتر هستید میتوانید بلیط هواپیمای چارتر تهران جیرفت را تهیه نمایید.همچنین برای بازگشت نیز می‌توانید بلیط هواپیما جیرفت تهران را به صورت چارتر تهیه کنید. بلیط چارتر در لحظات آخر میتواند کاهش قیمت خوبی داشته باشد که چنانچه مایل به یک سفر اقتصادی باشید استفاده از بلیط هواپیما چارتر تهران جیرفت میتواند مناسب باشد. شهرجیرفت در جنوب استان کرمان قرار دارد. این شهر 13799 کیلومتر وسعت دارد. بهترین راه برای سفر به جیرفت خرید بلیط هواپیما تهران جیرفت می باشد. جیرفت، شهر کوچکی در جنوب استان کرمان است. از نظر جغرافیایی شهرستان بم در شرق این شهر و شهرستان بافت در غرب آن قرار دارد. این شهر از شهرهای تاریخی ایران محسوب میشود و آثار و کتیبه های بسیاری در آن کشف گردیده است که یکی از دلایل آن علاقه باستان شناسان به سفر به جیرفت است.

    درباره فرودگاه جیرفت:

    فرودگاه شهر جیرفت از فرودگاههای فعال داخل کشور میباشد. این فرودگاه مورد استفاده چندین شهرستان مجاور نیز هست و افرادی که مایلند راهی این مناطق شوند برای سفر به جیرفت با هواپیما از این فرودگاه استفاده میکنند. این فرودگاه تا چند ماه قبل تنها هفته ای یک پرواز به تهران داشت اما از حدود شش ماه قبل تعداد پروازهای بین تهران و جیرفت به سه پرواز در هفته افزایش یافته است که در روزهای دوشنبه و پنج شنبه هر هفته صورت میگیرد.

    سایر اطلاعات لازم برای خرید بلیط هواپیما تهران جیرفت

    مدت زمان سفر تهران به جیرفت یک ساعت و چهل و پنج دقیقه است. فاصله هوایی بین این دو شهر نیز نهصد و هشتاد و سه کیلومتر می باشد. فاصله زمینی این شهر تا تهران ۱۲۰۱ کیلومتر است قیمت بلیط این پرواز 154100 تومان می باشد.و پروازهای این منطقه توسط هواپیمایی آسمان و ماهان صورت میگیرد. طبق اعلام مدیریت فرودگاه جیرفت، برنامه پروازهای این فرودگاه در روزهای دوشنبه و پنج شنبه از مبدا تهران به سمت جیرفت و به صورت رفت و برگشت صورت میگیرد. ارزان ترین بلیط هواپیما را از ما بخواهید.
    

    ارتباط با پشتیبانی

    support (at) dooronazdik.com

    gototop