شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
مقصد
  تاریخ ورود را انتخاب نمایید
  ورود
  تاریخ خروج را انتخاب نمایید
  خروج
  تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید
  کشور مقصد
   مدت سفر را انتخاب نمایید
   تعداد نفرات را انتخاب نمایید
   مقصد
    تاریخ ورود را انتخاب نمایید
    ورود
    تاریخ خروج را انتخاب نمایید
    خروج
    تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید

    خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما تهران کرمان

    سیستمی

    logo

    تهران

    19:05

    ZV4043

    1 ساعت و 30 دقیقه

    arrow

    کرمان

    20:35

    اکونومی K

    سیستمی

    logo

    تهران

    18:20

    W51055

    1 ساعت و 40 دقیقه

    arrow

    کرمان

    20:00

    اکونومی

    سیستمی

    logo

    تهران

    23:40

    W51053

    1 ساعت و 40 دقیقه

    arrow

    کرمان

    01:20

    اکونومی

    سیستمی

    logo

    تهران

    12:30

    W51051

    1 ساعت و 40 دقیقه

    arrow

    کرمان

    14:10

    اکونومی

    اطلاعات بلیط هواپیما تهران کرمان

    برای خرید بلیط هواپیما تهران کرمان میتوانید از خدمات سایت ما بهره بگیرید. سفر به کرمان در ایام عید و همچنین تعطیلات متقاضیان زیادی دارد، برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات سفر و تهیه بلیط با ادامه مقاله همراه ما باشید. بلیط هواپیما تهران کرمان توسط ایرلاین های مختلفی ارائه میگردد و هر کدام ساعات مشخصی را تعیین کرده اند. برای آگاهی از لیست ایرلاین های ارائه دهنده این پرواز و همچنین قیمت و امکانات سفر به باکس تعبیه شده در سایت مراجعه کنید و با وارد کردن مبدا و مقصد سفر جزئیات را مشاهده نمایید. به طور کل اشخاصی هستند که معمولا با یک ایرلاین خاص سفر میکنند و مجموعه ما چون با اکثر شرکت های هواپیمایی قرارداد دارد به راحتی میتواند امکان خرید بلیط از برند مورد نظرتان را فراهم نماید.

    رزرو هواپیما تهران کرمان

    اگر قصد دارید در ایام پرمسافر و یا به تعبیری دیگر، در ایام تعطیلات و عید به کرمان سفر کنید حتما از چند هفته قبل اقدام به رزرو نمایید تا در روز سفر با مشکل خاصی مواجه نشوید و بتوانید بدون نگرانی به فرودگاه مراجعه نمایید. امکان طی کردن مراحل رزرو بلیط تهران کرمان بصورت آنلاین نیز فراهم گردیده است و نیازی به مراجعه حضوری شما نیست.

    جزئیات بلیط تهران کرمان

    برای تهیه بلیط هواپیما تهران کرمان و همچنین بلیط هواپیما کرمان تهران اگر جزئیات خاصی را مد نظر دارید میتوانید از فیلتر باکس استفاده نمایید، مواردی که برای شما قابل مشاهده هستند به شرح زیر میباشند:
     تاریخ و ساعت دقیق پرواز - نوع پرواز - کلاس پرواز - امکانات و خدمات ارائه شده همراه بلیط - نام ایرلاین ارائه دهنده بلیط - قیمت
    هر کدام از موارد ذکر شده در بالا میتوانند بنابر نظر فرد تغییر کنند، پس بدون معطلی اقدام به رزرو نمایید.

    قیمت بلیط هواپیما تهران کرمان

    هیچ قیمت ثابتی نمیتوان برای بلیط ها اعلام کرد، به طور کل دو نوع بلیط وجود دارد که شامل چارتری و سیستمی است. چارتری قیمتی بسیار پایین را به خریدار بلیط ارائه میدهد و میتواند در کاهش هزینه های سفر بسیار تاثیرگذار باشد، اما نوع سیستمی، قیمت های تقریبا ثابتی دارند و کاملا مطابق با قوانین هواپیمایی پیش میروند. اگر قصد تهیه بلیط چارتری را دارید حتما از قبل چمدان تان را آماده نمایید چرا که ممکن است پس از تهیه بلیط هیچ زمانی برای بستن چمدان به شما داده نشود، چون در این نوع از بلیط، فرد تعیین کننده زمان سفر نخواهد بود و نمیتواند ما بین گزینه های متعددی که ارائه میگردد یکی را انتخاب نماید.

    خدمات همراه ارائه شده

    اگر نیاز به خدمات دیگری چون ترانسفر فرودگاهی، بلیط برگشت، رزرو هتل و یا ... دارید نیز میتوانید با مشاورین ما تماس حاصل نمایید. بلیط هواپیما تهران کرمان را ارزان خریداری نمایید. ارزان ترین بلیط هواپیما را از ما بخواهید.

    تاریخچه کرمان

    شهر زیبای کرمان همه ساله مسافران زیادی را برای تفریح و اوقات فراقت پذیرا می باشد . استان کرمان در جنوب شرقی ایران واقع شده است . به دلیل داشتن بناهای تاریخی متعدد این استان زیبا جزو 5 استان تاریخی می باشد . اگر جزو ان دسته از افرادی هستید که تمایل زیادی برای دیدن جاذبه های تاریخی دارید می توانید سری به شهر کرمان بزنید و هر انچه را که می خواهید از نزدیک تماشا کنید . می توانید فهرستی از بناهای تاریخی این شهر را برای خودتان تهیه کنید تا بتوانید به همه ی ان مکان ها بروید . البته ما در اینجا به برخی از جاذبه های تاریخی ان اشاره خواهیم کرد . در کشور ما راه های مختلفی برای سفر به کرمان وجود دارد . انتخاب وسیله نقلیه ای که با ان قصد سفر را دارید به اختیار خودتان است . اما همانطور که همه ی ما می دانیم سفر با هواپیما مزایای بیشتری برای مسافران دارد . یکی از بهترین مزایای ان این است که هرچه زودتر به مقصد خود خواهید رسید و در جاده معطل نخواهید . برخی افراد ترس از سوار شدن هواپیما دارند اما انچه که واقعیت دارد این است همه ی وسایل نقلیه هنگام جا به جایی مسافران خطراتی را دارد . ما در اژانس هواپیمایی دور و نزدیک پروازهای به صرفه ای را برای مسافران خود تدارک دیده ایم . شما هم می توانید یکی از مسافران شرکت ما باشید .
    

    ارتباط با پشتیبانی

    support (at) dooronazdik.com

    gototop