شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
مقصد
  تاریخ ورود را انتخاب نمایید
  ورود
  تاریخ خروج را انتخاب نمایید
  خروج
  تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید
  کشور مقصد
   مدت سفر را انتخاب نمایید
   تعداد نفرات را انتخاب نمایید
   مقصد
    تاریخ ورود را انتخاب نمایید
    ورود
    تاریخ خروج را انتخاب نمایید
    خروج
    تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید

    خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما تهران ارومیه

    سیستمی

    logo

    تهران

    22:50

    I35677

    1 ساعت

    arrow

    ارومیه

    23:50

    اکونومی A

    سیستمی

    logo

    تهران

    20:00

    I35680

    1 ساعت

    arrow

    ارومیه

    21:00

    اکونومی L

    اطلاعات بلیط هواپیما تهران ارومیه

    اگر برای رفتن به ارومیه از تهران ،سفر با هواپیما را انتخاب کرده اید در این مقاله قصد داریم جهت آشنایی شما، به نحوه خرید بلیط هواپیما تهران ارومیه بپردازیم، ارومیه یکی از کلانشهرهای ایران می باشد و در شمال غربی کشور واقع شده است. این شهر یکی از شهرهای قدیمی ایران محسوب می شود. همواره در طول سال مسافران زیادی از تهران به ارومیه و بالعکس سفر می کنند، برای این که مسیر چند ساعته برای آن ها خستگی فراهم نکند ترجیح می دهند که با خرید بلیط هواپیما تهران ارومیه و بلیط هواپیما ارومیه تهران در کم ترین زمان ممکن به ارومیه برسند.

    بلیط هواپیما تهران ارومیه

    ارومیه به عنوان مرکز استان آذربایجان غربی محسوب می شود و یکی از شهرهای پر رفت و آمد ایران است، ارومیه در گذشته یکی از مهم ترین مراکز تجاری ایران بوده است، با توجه به این که ارومیه یک شهر پر جنب و جوش و فعالی است ،همواره مسافران زیادی از شهر ارومیه و استان آذربایجان غربی به تهران سفر می کنند و مسیر تهران به ارومیه نیز هموراه پررفت و آمد است. اگر می خواهید مسیر طولانی ارومیه از تهران شما را خسته نکند و در کم ترین زمان ممکن به شهر ارومیه برسید پیشنهاد ما این است که خرید بلیط هواپیما تهران ارومیه را انجام دهید. شما اگر با اتوبوس یا وسیله شخصی به ارومیه سفر کنید، هفت الی هشت برابر بیشتر زمان خواهد برد .در حالی که با یک ساعت پرواز به ارومیه خواهید رسید همه روزه پروازهای منظمی از تهران به ارومیه وجود دارد.

    خرید بلیط هواپیما تهران ارومیه

    همان طور که از نام بلیط هواپیما تهران ارومیه مشخص است، مبدا بلیط ارومیه از تهران به سمت مقصد ارومیه و فرودگاه این شهر است. شما به راحتی می توانید با توجه به لیست پروازها که در آن جزئیاتی از جمله قیمت، نوع ایرلاین، زمان پرواز، کلاس پرواز و...ذکر شده است، آن ها را انتخاب کنید. سایت ما هر روز و به طور منظم خرید بلیط هواپیما تهران ارومیه را عرضه می کند و مزیت خرید بلیط از سایت ما این است که قیمت بسیار مناسبی را برای خرید بلیط هواپیما پرداخت خواهید کرد. هنگام خرید بلیط هواپیما تهران ارومیه با دقت به جزئیات بلیط توجه داشته باشید تا بدون مشکل بتوانید به ارومیه برسید، علاوه بر خرید بلیط هواپیما تهران ارومیه می توانید خرید بلیط سایر پروازهای داخلی و خارجی را نیز انجام دهید.

    نکاتی درباره خرید بلیط هواپیما تهران ارومیه

    بلیط های هواپیمای تهران ارومیه به دو صورت بلیط چارتر تهران ارومیه و بلیط سیستمی تهران ارومیه ارائه می شود که قیمت های متفاوتی با هم دارند و در موقع خرید به آن توجه کنید. بلیط های پرواز چارتر قابل استرداد نمی باشد، لذا بعد از این که تصمیم قطعی برای سفر گرفته اید، آن را خریداری کنید. هنگام خرید بلیط هواپیما تهران ارومیه، پس از خرید و دریافت فایل بلیط از آن پرینت بگیرید. با خرید آنلاین بلیط هواپیما در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.
    

    ارتباط با پشتیبانی

    support (at) dooronazdik.com

    gototop