شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
مقصد
  تاریخ ورود را انتخاب نمایید
  ورود
  تاریخ خروج را انتخاب نمایید
  خروج
  تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید
  کشور مقصد
   مدت سفر را انتخاب نمایید
   تعداد نفرات را انتخاب نمایید
   مقصد
    تاریخ ورود را انتخاب نمایید
    ورود
    تاریخ خروج را انتخاب نمایید
    خروج
    تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید

    خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما تهران رشت

    سیستمی

    logo

    تهران

    16:50

    EP844

    1 ساعت و 5 دقیقه

    arrow

    ATR 72

    رشت

    17:55

    اکونومی H

    سیستمی

    logo

    تهران

    14:55

    IR3333

    1 ساعت

    arrow

    Fokker 100

    رشت

    15:55

    اکونومی M

    اطلاعات بلیط هواپیما تهران رشت

    رشت یکی از شهرهای بزرگ ایران است و در بین شهرهای شمالی ایران به عنوان پر جمعیت ترین شهر شناخته شده است. شهر باران و دروازه اروپا از نام هایی است که به رشت داده اند. با تهیه بلیط هواپیما تهران رشت به قطب کشاورزی و گردشگری ایران خواهید رفت. این شهر آب و هوای معتدل و نیمه مدیترانه ای دارد.در ادامه با نحوه صدور آنی بلیط هواپیما تهران رشت در خدمت شما خواهیم بود. با ارائه بلیط هواپیما تهران رشت به صورت اینترنتی این امکان برای مسافران فراهم شده است که هر زمان قصد سفر به رشت را داشتند اقدام به تهیه بلیط آن کنند و هنگام بازگشت نیز می توانند به راحتی بلیط هواپیما رشت تهران را هم تهیه کنند. خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران رشت باعث می شود نیازی به حضور فیزیکی شما در آژانس نباشد و در وقت شما صرفه جویی شود. هر اطلاعاتی هم که نیاز داشته باشید در سایت برای شما ذکر شده است.

    خرید بلیط هواپیما تهران رشت

    برای خرید بلیط هواپیما تهران رشت از طریق روش اینترنتی باید مبدا که تهران است و مقصد که رشت می باشد را مشخص کنید و تعداد مسافران را درج کنید. گزینه ای به نام جستجو وجود دارد که با زدن آن بلیط های مورد نظر نمایش داده خواهند شد. اگر نیاز به اطلاعات و توضیحات بیشتری داشتید کارشناسان ما آماده پاسخگویی 24 ساعته هستند. ایرلاین، تاریخ و مدت پرواز در سایت مشخص است و شما می توانید بر حسب سلیقه و شرایطی که دارید اقدام به خرید بلیط هواپیما تهران رشت نمایید. تشریفات و ترانسفر فرودگاهی در صورت انتخاب شما انجام خواهد شد.همچنین امکان برگشت زدن بلیط به هر دلیل برای مسافر فراهم شده است.

    قوانین رزرو بلیط هواپیما

    در حین خرید بلیط باید قوانین را به درستی مطالعه کنید و تعهد دهید که قوانین مربوطه را قبول دارید، سپس اقدام به رزرو بلیط نمایید. نام مسافر را به درستی وارد کنید تا مجبور به کنسل کردن بلیط و خرید مجدد نباشید. قیمت بلیط با توجه به رده سنی مسافر تفاوت می کند، دقت داشته باشید که بلیط نوزادان و کودکان همراه با بلیط بزرگسالان خریداری شود، امکان خرید این بلیط به تنهایی وجود ندارد. اطلاعات مربوط به خرید بلیط به صورت ایمیل و همچنین به صورت پیامک برای مسافر ارسال می شود. همچنین جریمه کنسلی از جانب مسافر مطابق با قوانین هواپیمایی کشور خواهد بود و هر ایرلاین قوانین جریمه ای متفاوتی دارد.

    فرودگاه رشت

    تنها فرودگاه استان گیلان فرودگاه سردار جنگل است که در 7 کیلومتری جاده رشت به انزلی قرار گرفته است . این فرودگاه در سال 1348 ساخته شد. فرودگاه سردار جنگل برای 100 پرواز در روز چه مسیر داخلی و چه خارجی ظرفیت دارد. اگر می خواهید تعطیلات عید خود را در شهر سرسبز رشت بگذارنید برای خرید بلیط زودتر اقدام کنید تا طیف انتخاباتی که می توانید داشته باشید کم نشود. بهترین و ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما را از ما بخواهید.
    

    ارتباط با پشتیبانی

    support (at) dooronazdik.com

    gototop