شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
مقصد
  تاریخ ورود را انتخاب نمایید
  ورود
  تاریخ خروج را انتخاب نمایید
  خروج
  تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید
  کشور مقصد
   مدت سفر را انتخاب نمایید
   تعداد نفرات را انتخاب نمایید
   مقصد
    تاریخ ورود را انتخاب نمایید
    ورود
    تاریخ خروج را انتخاب نمایید
    خروج
    تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید

    خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما زاهدان مشهد

    سیستمی

    logo

    زاهدان

    08:50

    EP852

    1 ساعت و 20 دقیقه

    arrow

    Airbus A320

    مشهد

    10:10

    اکونومی K

    اطلاعات بلیط هواپیما زاهدان به مشهد

    خرید بلیط هواپیما زاهدان به مشهد، خصوصا در تابستان و تعطیلات خواهان زیادی دارد. هر سال مردم زیادی از سراسر ایران، با خرید بلیط هواپیما مشهد خود را به این شهر زیبا و در حین حال زیارتی می رسانند. بلیط مشهد، در فصل های پر مسافر و یا ایام شهادت امام رضا علیه السلام و یا زمان تولد ایشان، با تقاضای زیادی مواجه شده، که همین امر قیمت بلیط مشهد را به نسبت سایر ایام سال، افزایش می دهد.

    بلیط سیستمی و بلیط چارتری زاهدان به مشهد

    بلیط هواپیما شامل دو دسته هستند: بلیط چارتری و بلیط سیستمی. بلیط چارتری زاهدان به مشهد معمولا از قیمت کمتری نسبت به بلیط سیستمی برخوردار است. اما بلیط سیستمی قیمت مصوب و ثابتی داشته و معمولا بیشتر از بلیط چارتری خواهان دارد. البته برای خرید بلیط هواپیما زاهدان به مشهد و حتی بلیط مشهد به زاهدان می بایست با توجه به دو فاکتور زمان و مسیر، بلیط چارتری زاهدان یا بلیط سیستمی زاهدان را انتخاب کرد.

    آیا بلیط چارتری زاهدان به مشهد همیشه ارزان است

    نه. مانند هر خرید و فروشی در بازار، قیمت بلیط چارتری زاهدان به مشهد را میزان عرضه و تقاضا آن، تعیین می کند. برای مثل در بعضی از ایام سال تقاضا برای خرید بلیط زاهدان به مشهد افزایش می یابد مانند اوایل عید و یا تابستان که مردم بیشتر فرصت رفتن به تعطیلات را دارند. اما گاها در بعضی ایام سال نیز می توان بلیط چارتری با قیمت بسیار پایین خرید. برای مثال روزهای پایانی عید، برای خرید بلیط هواپیما زاهدان به مشهد مناسب است، چون می توان بلیط های چارتری با قیمت های باورنکردنی را خریداری کرد. پس مهم ترین فاکتور برای خرید بلیط هواپیما زاهدان به مشهد، زمان می باشد. اگر شما در ایام شهادت امام رضا قصد سفر به مشهد را داشته باشید، قطعا بلیط با قیمت بالاتری باید بخرید، چون تقاضا برای سفر در این ایام افزایش یافته اما در ایام پس از آن، به دلیل کاهش تقاضا برای خرید، قیمت ها بسیار افت می کنند، و شما می توانید بلیط ارزان مشهد را بخرید.

    چرا بلیط سیستمی؟

    برخلاف بلیط چارتری، امکان کنسل و منصرف شدن از سفرتان با بلیط سیستمی وجود دارد. بلیط سیستمی با برنامه تر انجام می شود که در صورت منصرف شدن از سفرتان، باید میزان مشخصی را جریمه بپردازید.

    بلیط چارتری مشهد یا بلیط سیستمی مشهد

    همه چیز وابسته به نیازتان است. اگر برنامه تان برای خرید بلیط زاهدان به مشهد، مسافرت به این شهر است و می خواهید در تاریخی دور به این شهر سفر کنید، بلیط سیستمی که قابلیت کنسل کردن دارد، گزینه مناسبی است. اما اگر خواهان بلیط ارزان قیمت تری هستید، بلیط چارتری گزینه بهتری می باشد. ارزان ترین بلیط هواپیما را از ما بخواهید.
    

    ارتباط با پشتیبانی

    support (at) dooronazdik.com

    gototop