شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
مقصد
  تاریخ ورود را انتخاب نمایید
  ورود
  تاریخ خروج را انتخاب نمایید
  خروج
  تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید
  کشور مقصد
   مدت سفر را انتخاب نمایید
   تعداد نفرات را انتخاب نمایید
   مقصد
    تاریخ ورود را انتخاب نمایید
    ورود
    تاریخ خروج را انتخاب نمایید
    خروج
    تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید

    خرید بلیط قطار تهران به گرگان | رزرو آنلاین قطار تهران به گرگان

    logo

    شماره: 220

    کوپه ای 4 نفره

    تهران

    22:15

    3ستاره البرز

    arrow

    گرگان

    08:30

    logo

    شماره: 220

    کوپه ای 4 نفره

    تهران

    22:15

    3ستاره البرز#

    arrow

    گرگان

    08:30

    خرید بلیط قطار تهران به گرگان

    در گذشته برای خرید بلیط قطار، مسافران به دفاتر مرکزی فروش بلیط قطار می رفتند و بلیط های خود را خریداری می کردند. در روزهایی که پیش فروش انجام می شد صف های طویلی شکل می گرفت و برخی از افراد موفق به خرید بلیط قطار نمی شدند. البته این ترافیک بیشتر برای مسیرهای پرتردد مانند بلیط قطار تهران به گرگان و یا بالعکس ( قیمت بلیط قطار گرگان به تهران ) بوده است. اما با به روی کار آمدن وبسایت های خرید بلیط این امکان به مسافران داده شد که بلیط قطار خود را به صورت آنلاین خریداری کنند. و مسافران زمان زیادی را بری خرید بلیط قطار تهران به گرگان و یا بالعکس ( قیمت بلیط قطار گرگان به تهران ) و یا سایر مسیر ها تلف نکنند. ازدیگر مزایای خرید آنلاین، امکان مقایسه قیمت بلیط قطار تهران به گرگان و یا بالعکس ( قیمت بلیط قطار گرگان به تهران ) هر یک از شرکت های مسافربری را به شما می دهد.

    انواع بلیط قطار مشهد به تهران

    با توجه به تعدد شرکت های ریلی این امکان برای خرید بلیط قطار تهران به مشهد و یا بالعکس ( بلیط قطار مشهد به تهران ) به وجو آمده است که هر مسافری با توجه به بودجه و یا با توجه به امکاناتی که هر یک از شرکت های ریلی به مسافران می دهد نوع شرکت مسافربری خود را انتخاب نماید. در ادامه به اختصار به توضیح برخی از این شرکت های ریلی می پردازیم.

   • قطار فدک
   • قطار فدک بر اساس استانداردهای جهانی طراحی شده و در مسیر تهران مشهد تردد می‌کند. از امکانات این قطار می توان به سرو نوشیدنی در بدو ورود مسافران، فرش قرمز برای استقبال، سرو نوشیدنی پس از غذای اصلی و دسر، سرویس خواب بهداشتی و باکیفیت، سیستم صوتی و تصویری پیشرفته نام برد.

   • قطار پردیس
   • قطار پردیس از نوع قطارهای اتوبوسی محسوب می‌شود. واگن‌های این قطار در برابر سروصدا و گردوغبار عایق هستند. و هر واگن سرویس بهداشتی مجزا دارد . قطارهای پردیس در مسیرهای تهران مشهد، تهران قم، تهران یزد و تهران زنجان تردد می‌کنند.

   • قطار غزال بنیاد
   • قطار غزال از مدرن‌ترین قطارهای ایران است که دارای ۹ کوپه‌ی ۴ نفره است. سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، اساب‌بازی برای کودکان،‌ مانیتور جهت تماشای فیلم، سرو رایگان غذا در برخی مسیرها، امکانات سرمایشی و گرمایشی چند نمونه از امکانات قطارهای غزال هستند. بلیط قطار تهران به مشهد و قطار اصفهان به مشهد از جمله مسیرهای این قطارها هستند.

   • قطار البرز
   • قطارهای البرز با کوپه های 4 نفره از دیگر قطارهای شرکت رجا هستند. شما می توانید بلیط قطار تهران به بندرعباس ، بلیط قطار تهران به گرگان و بلیط قطار تبریز به تهران را خریداری ری کنید. این قطار، قطار لوکس محسوب نمی‌شود اما دارای امکانات خوبی برای مسافران است. کتابخانه، جعبه‌ی کمک‌های اولیه، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، نمایشگر برای پخش فیلم، بوفه و بسته‌های میان‌وعده چند نمونه از خدمات این قطار هستند.

   • قطار سروش
   • قطار سروش با کوپه های 4 نفره یکی از قطارهای شرکت بن ریل است که در مسیرهای پر تردد مسافران زیادی را جابه‌جا می‌کند. شما می توانید بلیط قطار تهران مشهد و قم مشهد را از این شرکت تهیه نمایید. از امکانات این قطار می توان به بسته‌های غذایی رایگان به همراه آب و چای، مهمانداران آموزش‌دیده، یخچال ، مایکروفر سیستم وای‌فای، رستوران، مانیتور، کتابخانه و سرویس خواب یک‌بارمصرف نام برد.

   • قطار خلیج فارس
   • قطار خلیج فارس با 11 کوپه از قطار های شرکت رجا می باشد. شیشه‌ی دوجداره‌ی این قطار باعث می‌شود مستفران از فضای آرام داخل قطار بهره ببرند. این قطار در مسیر تهران تبریز، تبریز مشهد ، تهران اصفهان و قزوین مشهد تردد می‌کند. امکانات قطار خلیج فارس شامل بسته‌های پذیرایی، کتاب و روزنامه، رستوران و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی می باشد.

    

    ارتباط با پشتیبانی

    support (at) dooronazdik.com

    gototop