شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
شهر مبدا را انتخاب نمایید
مبدا
شهر مقصد را انتخاب نمایید
مقصد
تاریخ رفت را انتخاب نمایید
رفت
تاریخ برگشت را انتخاب نمایید
برگشت
مقصد
  تاریخ ورود را انتخاب نمایید
  ورود
  تاریخ خروج را انتخاب نمایید
  خروج
  تعداد اتاق ها را انتخاب نمایید
  کشور مقصد
   مدت سفر را انتخاب نمایید
   تعداد نفرات را انتخاب نمایید

   خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما تهران آنتالیا

   تهران

   06:20

   24 May

   6 ساعت و 25 دقیقه

   IST

   1h 50m

   آنتالیا

   11:15

   24 May

   تهران

   06:20

   24 May

   13 ساعت و 55 دقیقه

   IST

   9h 00m

   آنتالیا

   18:45

   24 May

   تهران

   06:20

   24 May

   18 ساعت و 15 دقیقه

   IST

   13h 40m

   آنتالیا

   23:05

   24 May

   چارتری

   تهران

   03:55

   24 May


   آنتالیا

   07:40

   24 May

   تهران

   04:10

   24 May

   06 ساعت و 50 دقیقه

   IST

   2h 20m

   آنتالیا

   09:30

   24 May

   تهران

   04:10

   24 May

   08 ساعت و 05 دقیقه

   IST

   3h 40m

   آنتالیا

   10:45

   24 May

   تهران

   04:10

   24 May

   09 ساعت و 55 دقیقه

   IST

   5h 10m

   تغییر فرودگاه

   آنتالیا

   12:35

   24 May

   تهران

   04:10

   24 May

   10 ساعت و 05 دقیقه

   IST

   5h 35m

   آنتالیا

   12:45

   24 May

   تهران

   04:10

   24 May

   14 ساعت و 15 دقیقه

   IST

   9h 30m

   تغییر فرودگاه

   آنتالیا

   16:55

   24 May

   تهران

   04:10

   24 May

   15 ساعت

   IST

   10h 15m

   تغییر فرودگاه

   آنتالیا

   17:40

   24 May

   اطلاعات بلیط هواپیما تهران آنتالیا

   اگر قصد سفر به آنتالیا و گذراندن لحظاتی به یادماندنی را دارید، با تهیه بلیط هواپیما تهران آنتالیا به آنجا سفر کنید. آنتالیا که در جنوب ترکیه واقع شده است با آب و هوای فوق العاده اش اقامتگاه ساحلی بی نظیری برای مسافران خواهد بود. با رفتن به آنتالیا دریای مدیترانه را از نزدیک خواهید دید. سواحل آنتالیا بسیاری از افراد را به خود جذب می کند. با رفتن به ساحل می توانید در آرامشی کامل به صدای دریا گوش دهید و در طول روز آفتاب بگیرید. تخت و سایه بان های بسیاری در سواحل آنتالیا برای این منظور وجود دارد. سفر به آنتالیا نیازی به دریافت ویزا ندارد و تنها با تهیه بلیط هواپیما تهران آنتالیا می توانید به این شهر ساحلی سفر کنید. برای خرید بلیط تهران آنتالیا می توانید به صورت اینترنتی اقدام و به صورت آنلاین تاریخ و تعداد مسافران را مشخص کنید. فروردین ماه تا آبان ماه بهترین زمان برای سفر به آنتالیا می باشد. با مشخص کردن مبدا یعنی تهران و مقصد که آنتالیا است گزینه جستجو را بزنید تا لیستی از انواع بلیط ها برای شما به نمایش دربیاید. سپس با توجه به شرایطی که مدنظر خودتان است هواپیما تهران آنتالیا که مناسب است را خریداری نمایید. سایت ما با صدور آنی بلیط توانسته است معتبرترین سایت عرضه بلیط در ایران باشد.

   رزرو هواپیما تهران آنتالیا

   برای رزرو هواپیما تهران آنتالیا تمام جزئیات نظیر تاریخ، ایرلاین، ساعت پرواز، مدت و کلاس پروازی را ذکر کرده ایم. شما نیز می توانید جستجوی بلیط را بر اساس گزینه هایی که مدنظرتان است مانند قیمت انجام دهید تا لیستی بر اساس بودجه شما به نمایش دربیاید. در این حالت انتخاب راحت تری خواهید داشت. قوانین مربوط به فرودگاه و حمل بار در قسمت جزئیات ذکر شده است.  هنگام بازگشت از سفر خود نیز می توانید بلیط آنتالیا تهران را با همین روند تهیه کنید.

   خدمات همراه رزرو بلیط تهران آنتالیا

   خدماتی نظیر بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی و غیره همراه با خرید بلیط هواپیما تهران آنتالیا قابل تهیه است و می توانید آن ها را نیز انتخاب و خریداری نمایید. ما بلیط هواپیما تهران آنتالیا را بر اساس قیمت از ارزان ترین به صورت صعودی نمایش داده ایم. برخی افراد فقط با ایرلاین خاصی پرواز می کنند که امکان انتخاب بلیط بر این اساس نیز مهیا شده است. پرواز مستقیم به انتالیا از ایران امکان پذیر نیست و تمام پروازها یک توقف در شهر را دارند.

   فرودگاه آنتالیا

   فرودگاه اصلی آنتالیا AYT نام دارد که فاصله آن تا شهر تنها 10 کیلومتر است. برای رفتن به شهر می توانید سوار تاکسی و یا اتوبوس شوید. فرودگاه شهر اسپارتا نیز نزدیک به آنتالیا است اما 160 کیلومتر از فرودگاه تا آنتالیا فاصله وجود دارد که باید با تاکسی این مسیر کوهستانی را طی نمایید. با خرید آنلاین بلیط هواپیما در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

   مکان های زیبای  انتالیا

   انتالیا در غرب کشور ترکیه و شمال دریای مدیترانه است ، اکثر ما تا به حال برای تفریح و لذت سفر به شهر انتالیا را بسیار شنیده ایم و دوست داریم حداقل یک بار به این شهر زیبا سفر کنیم .  انتالیا تابستان های گرم و زمستان های معتدل و بارانی دارد .  در ماه های بین اوریل تا نوامبر می توانید در اب های این شهر شنا کنید . در غیر اینصورت ممکن است دریا طوفانی و خطرناک باشد . اسکله قدیمی انتالیا دریای کوچکیست که دور تا دور ان را صخره گرفته است و زیبایی خاصی را به خود اختصاص داده ،در این اسکله قدیمی داد و ستد زیادی انجام می شود و رستوران ها و کافه های زیادی وجود دارد ، همچنین برای خرید لباس می توانید به بوتیک های این اسکله سری بزنید .  موزه باستان  شناسی انتالیا یکی از مهم ترین و زیبا ترین موزه های ترکیه است و اگر به این شهر سفر کردید حتما به این موزه ی پر اوازه سری بزنید . سواحل زیبای انتالیا بسیار معروف است و حتما تا به حال تعارف زیادی از ان شنیده اید . انتالیا دو ساحل زیبا دارد که یکی از ان ها ساحل لارا می باشد ، ساحل دیگر ان کنیالتی است که یک پارک ابی بسیار بزرگ دارد و بسیار مجهز ساخته شده است .

   ارتباط با پشتیبانی

   support (at) dooronazdik.com

   gototop